28.10.21 | Humpolec - Chotěboř | 1:3
5.1.22 | Chotěboř - Humpolec | 05.01.2022

Po těžkém boji další vítězství

28.10.2021, Redakce Chotěboř

08., čtvrtek 28.10.2021, 17:00
HC Humpolec - HC Chotěboř 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 23:13 Hynek (Hubata) - 7:06 Kadleček (Eis), 33:42 Pejchal (Vlček), 59:34 Lacina (Mašek) Rozhodčí: Mareček – Havel, Jeletz Vyloučení: 5:6 Využití: 1:0 V oslabení: 0:0 Diváci: 150 Zásahy brankářů: 35:36
HC Humpolec: Urban – Jelínek Zdeněk, Rubner, Zadina, Krtek, Šerák – Dolejš, Prokop, Daňhel, JHynek, Jelínek Martin, Kulík, Hubata, Hadrava, Hendrych, Brychta
HC Chotěboř: Pešek (Novák) – Suchý – Kříž, Pejchal - Pecen, Lacina – Ludvík Jaroslav, Mašek – Svoboda – Doležal, Kadleček – Vlček – Eis, Hospodka Jakub – Hospodka Jan – Křišťan, Březina – Němec - Marek

Chyběli : Rulf – Mendl, Klofáč, Musílek – Dvořák, Činčila

Dnes jsme zavítali na hřiště soupeře, který se vyznačuje hlavně velice houževnatým a bojovným stylem, moc nekombinuje, nahazuje a dojíždí puky. V první části se toto jednoznačně ukázalo, navíc hráči si nevzali k srdci předzápasová slova trenéra a hokej moc koukatelný nebyl. Domácí hráči po našich chybách jeli 3x osamoceně na Peška, který na štěstí mužstvo tradičně podržel. Jedinou branku jsme viděli k naší radosti za zády domácího Urbana, když se v 8 min. prosadil Kadleček.

Druhá část se nesla ve znamení častých vyloučeních. Ve 22 min. měl obrovskou šanci hostující Eis, který jel sám na Urbana. Při zbytečném vyloučení Křišťana ujeli Mašek se Suchým, ale domácí Urban jim opět příležitost zmařil. Domácí přesilovou hru však dokázali po chvíli využít Hynkem. Ve 34 min. prostřelil Pejchal po nahrávce Vlčka vše co mu stálo v cestě a hosté vedli 2:1. V závěru třetiny se opět vylučovalo a to na každé straně 2x.

Poslední část se nesla opět ve znamení boje. Na začátku byl vyloučený Lacina, ale byli to právě hosté, co ve vlastním oslabení měli 3 pěkné příležitosti.

Postupně se Chotěboř dostávala stále více před Urbana, dobře bránila, domácí dál nahazovali puky, které dojížděli, nic hostům nedali zadarmo.

V poslední minutě to zkusili v 6 v poli, ale Lacina po nahrávce Maška střelou přes celé hřiště upravil stav na konečných 3:1 pro Chotěboř.

Dnes těžce uhrané body, z Humpolce se dle mě moc vozit nebudou.

Děkujeme všem fanouškům, kteří za námi přijeli a zveme je na sobotu na domácí stadion, kde od 18 hod. přivítáme mužstvo z Velkého Meziříčí, všichni jste srdečně zváni.