23.10.21 | Chotěboř - Náměšť n./O. | 9:1
18.12.21 | Náměšť n./O. - Chotěboř | 18.12.2021

Desítky se diváci nedočkali ….

23.10.2021, Redakce Chotěboř

.

Fotografie ze zápasu Chotěboř vs Náměšť nad Oslavou

07., sobota 23.10.2021, 18:00
HC Chotěboř - HC Náměšť nad Oslavou 9:1 (4:0, 0:0, 5:1)
Branky a nahrávky: 1:24 Dvořák (Kříž, Vlček), 3:39 Vlček (Eis), 5:35 Svoboda (Doležal, Pecen), 12:25 Svoboda (Suchý, Dvořák), 40:31 Mašek (Lacina), 45:07 Dvořák (Mendl), 45:38 Doležal, 51:09 Lacina (Pecen, Doležal), 56:51 Vlček (Eis, Dvořák) - 52:26 Toth (Sklenář) Rozhodčí: Brýdl – Vít, Malík Vyloučení: 3:4 Využití: 1:0 V oslabení: 1:0 Diváci: 200 Zásahy brankářů: 15:69 !!!!!!
HC Chotěboř: Pešek (Novák) – Lacina – Pecen, Suchý – Kříž, Mendl – Pejchal, Mašek – Svoboda – Doležal, Dvořák – Vlček – Eis, Hospodka Jakub – Hospodka Jan – Křišťan, Březina

Chyběli : Rulf – Klofáč, Musílek – Činčila, Marek Jaroslav

HC Náměšť nad Oslavou: Máj (Bednář) – Dvořák Lukáš, Ošmera, Sklenář, Strnad Miroslav, Strnad Tomáš, Němec, Vildomec, Dvořák Michal, Sázavský, Janoušek, Abrahám, Toth, Dvořák Libor, Krčál

Přesně po třech týdnech se domácí diváci konečně dočkali dalšího utkání.

Domácí mužstvo hned v první části šlo rychle do vedení a ukázalo, kdo bude na hřišti pánem, stav na časomíře tak ukázal 4:0.

Před začátkem druhé části byli za dlouholetou podporu a rozvoj zdejšího klubu oceněni : p. Miroslav Málek, p. František Skořepa, p. Zbyněk Nepokoj, p. Vladimír Nedbal, p. Zdeněk Drahoš a p. František Hoza.

Chotěboř pokračovala i celou druhou třetinu obrovským tlakem a hrálo se pouze na hostující branku, leč další branky se natěšení diváci nedočkali. V obranné třetině domácích by ledaři snad ani nemuseli upravovat led…

Co se domácím hráčům nepovedlo proměnit ve druhé části, dokázali využít ve třetí a diváci očekávali desítku, ale toho se nedočkali.

Hosté se snažili a bojovali, dokázali vstřelit i čestný úspěch. Zmínit je třeba i to, že ani za nepříznivého stavu se neuchýlili k jakýmkoliv neférovým zákrokům.

Děkujeme divákům za podporu a zveme je na zápas do Humpolce, který nebude rozhodně procházkou růžovým sadem. Hraje se ve čtvrtek od 17 hod. a čekáme Vaši výraznou podporu.