30.10.21 | Chotěboř - V. Meziříčí | 12:0
9.1.22 | V. Meziříčí - Chotěboř | 09.01.2022

Chotěboř navlékla po brankostroji další vítězný korálek

30.10.2021, Redakce Chotěboř

09., sobota 30.10.2021, 18:00
HC Chotěboř - HC Velké Meziříčí 12:0 (5:0, 4:0, 3:0)
Branky a nahrávky: 4:19 Vlček (Dvořák), 8:40 Eis (Dvořák, Vlček), 10:18 Mašek (Pecen, Lacina), 13:27 Marek (Pecen), 13:32 Mašek (Kříž), 25:54 Eis (Dvořák), 26:20 Dvořák (Pecen), 35:31 Dvořák, 36:15 Hospodka Jakub (Hospodka Jan), 45:29 Vlček (Lacina, Dvořák), 46:23 Hospodka Jan (Kadleček), 47:54 Kříž (Mašek) Rozhodčí: Jan Mareček – Tomáš Mareček, Jan Jeletz Vyloučení: 4:6 Využití: 2:0 V oslabení: 0:0 Diváci: 220 Zásahy brankářů: 26:60
HC Chotěboř: Novák (Rulf) – Kříž – Pejchal, Pecen – Lacina, Mendl, Mašek – Svoboda – Doležal, Dvořák – Vlček – Eis, Hospodka Jakub – Hospodka Jan – Kadleček, Březina – Marek – Křišťan

Chyběli : Pešek – Klofáč, Suchý, Ludvík Jaroslav, Musílek – Činčila

HC Velké Meziříčí: Pestr (Šeba) – Pokorný, Kuřátko, Kučera, Střecha – Štěpánek, Smejkal, Vrána, Havliš, Šandera, Karásek, Barák, Tůma, Hubl, Pejchal, Dundáček, Úlovec

Po týdnu jsme mohli jít v Chotěboři na další domácí utkání, navíc ve čtvrtek se část diváků byla podívat za mužstvem i v Humpolci, takže tento týden byl pro ně hokejový.

Domácí hráči od začátku nenechali nikoho na pochybách, kdo bude na hřišti pánem a třetinu jednoznačně ovládli a vedli 5:0.

Před začátkem druhé části byli klubem oceněni další hráči z let minulých – p. Miroslav Šmíd, p. Vladimír Žák, p. Vít Heřmanský, p. Bohumil Slanař a p. Zdeněk Polívka.

Brankostroj domácích pokračoval i v další části a bylo vidět hodně pěkných kombinací. Soupeř se snažil, ale nebylo mu to nic platné, ukazatel se zastavil na stavu 9:0.

V poslední části se hrál dál útočný kombinační hokej, hostům naši hráči nedovolili vstřelit ani čestný úspěch.

Děkujeme divákům za tradiční podporu po celé utkání a zveme je na venkovní zápas do Pelhřimova, kde se bude hrát o čelo tabulky. Zápas se odehraje za týden v sobotu se začátkem v 17 hod.

Budeme moc Vaši podporu potřebovat, ani v nejmenším případě nás nečeká nic lehkého a u toho nesmíte chybět.

Děkujeme předem.

Foto z utkání Chotěboř vs Velké Meziříčí