19.9.21 | Světlá nad S. - Chotěboř | 2:1
10.12.21 | Chotěboř - Světlá nad S. | 8:0

Přečteno: 504x

.

12., pátek 10.12.2021, 19:00
HC Chotěboř - HC SB Světlá nad Sázavou 8:0 (2:0, 4:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 6:33 Dvořák (Kříž, Vlček), 11:17 Doležal (Pecen, Kadleček), 23:31 Hospodka Jan, 29:45 Pecen (Kadleček), 32:51 Doležal (Pecen), 38:57 Vlček (Suchý), 41:43 Dvořák (Eis, Mendl), 42:35 Mašek (Vlček) Rozhodčí: Jan Mareček – Tomáš Mareček, Krejčí Vyloučení: 7:10, domácí Kříž 5+OK – hosté Kubát 5+OK Využití: 1:0 V oslabení: 0:0 Diváci: 300 Zásahy brankářů: 33:24
HC Chotěboř: Pešek (Novák) – Suchý – Kříž, Pejchal – Pecen, Mendl – Lacina, Kadleček – Svoboda – Doležal, Eis – Dvořák – Vlček, Hospodka Jakub – Hospodka Jan – Mašek, Křišťan – Březina

Chyběli : Rulf - Musílek, Klofáč – Činčila, Marek

HC SB Světlá nad Sázavou: Hanák (33:26 Mikuš) – Svoboda, Škareda, Adam, Čapek, Kořínek, Souček, Kopecký Dominik, Kohout, Piskač, Kopecký Miroslav, Kubát, Pokorný, Fixa, Kratochvíl Tomáš, Přibyl, Kalenský