Podobné články

Změny v našem mužstvu - aktualizovaná verze

14.09.2022, Redakce Chotěboř

V sobotu naše mužstvo vstoupí do boje o první mistrovské body a tak je nejvyšší čas, abychom Vás informovali o změnách v kádru.

Odchody :

Aleš Kraučuk – trenér :

Po pěti letech neodolal vábení a nabídce od nového vedení z BK Havlíčkův Brod, dlouhou dobu se rozmýšlel, dali jsme mu dostatek času, aby se v klidu rozhodl a tak nám v polovině března oznámil, že to v Brodě zkusí.

Lukáš Novák – brankář :

Odchovanec Havlíčkova Brodu, jehož mateřským klubem je dlouhé roky klub SKLH Žďár n. S. u nás působil mnoho let a během sezóny se rozhodl, že ukončí kariéru.

Jakub Doležal – útočník :

Hráč klubu BK Havlíčkův Brod, který hrál několik let za Světlou n. S. u nás působil dvě sezóny a zapadl ihned do kolektivu. Po narození syna chce být logicky co nejblíže rodině, takže bude hrát kousek od domova a to opět ve Světlé nad Sázavou.

Dušan Mendl – obránce :

Hráč klubu BK Havlíčkův Brod zde působil několik sezón a odvedl dobrou práci. V loňské sezóně však vzhledem k zaměstnání mnohokrát nestíhal tréninky i začátky zápasů, vždy se však snažil přijet. Jelikož chce nadále hrát hokej na krajské úrovni, přišel a na rovinu řekl, že by to chtěl zkusit ve Světlé nad Sázavou kde pracuje a měl by tak vše stíhat.

Rostislav Klofáč – obránce :

Hráč našeho klubu, kterému zdravotní problémy nedovolily dohrát minulou sezónu, do přípravy se tak ani nezapojil a rozhodl se svoji hokejovou kariéru dočasně ukončit.

Benjamin Činčila – útočník :

Hráč našeho klubu, který v minulé sezóně vzhledem k zaměstnání i zraněnému kolenu se do zápasů nezapojil, před začátkem letní přípravy se rozhodl, že svoji hokejovou kariéru přeruší.

Naši hráči na hostování v jiných klubech :

Martin Nepokoj – obránce :

Hráč našeho klubu, který odešel hostovat do jiných klubů již v dorostenecké kategorii, v loňské sezóně působil v BK Havlíčkův Brod. Takřka po zahájení přípravy v Brodě měl ihned jasno, že tam již pokračovat nebude a prakticky za pár dní dostal velice zajímavou nabídku z Hlinska hrajícího KLM Pardubického kraje, kterou nešlo prostě nepřijmout. Jako jediný z hráčů předem zavolal, přišel a o všem nás informoval, vše jsme společně probrali, s hráčem jsme tak pravidelně v kontaktu.

Josef Vácha – obránce :

Tak jako před loňskou sezónou, tak i letos požádal klub HC Pelhřimov o jeho roční hostování.

Dominik Kopecký – obránce :

Taktéž stejně jako v loňské sezóně, požádal těsně před začátkem této sezóny klub ze Světlé nad Sázavou o jeho roční hostování.

Příchody :

Richard Cachnín – trenér :

Všem dobře známý bývalý vynikající hokejista i dlouholetý trenér mládežnických kategorií i A mužstva klubu BK Havlíčkův Brod, vždy věrný a oddaný „Kotlině“, kterého snad nemá ani cenu hokejovým fanouškům víc představovat.

Slavomír Kadleček – útočník :

Odchovanec našeho klubu, nyní je jeho mateřským klubem HC Dukla Jihlava, odkud hostoval v loňské sezóně v klubu SKLH Žďár n. S., kde vzhledem k náročnému zaměstnání musel své působení ukončit a sezónu dohrával u nás a nejinak tomu bude i nyní. Hráč přichází domů na roční hostování.

Tomáš Ludvík – útočník :

Odchovanec našeho klubu, který přestoupil do BK Havlíčkův Brod, kde hrál nepřetržitě od 7 třídy. Spolu s Petrem Kuchtou byli v kabině poslední „mohykáni“ a navíc tomuto klubu dlouhé roky věrní. Po změnách v Havlíčkově Brodě vyhodnotil brzy situaci tak, že pro něho bude mnohem lepší hrát pravidelně, být víc na ledě a navíc doma. V jeho rozhodnutí jistě hrálo velikou roli i to, že se konečně potká v jednom mužstvu se svým bratrem, bratrancem i trenérem, kterého dobře zná z jeho dřívějšího působení. Přichází na roční hostování.

Jakub Ludvík – obránce :

Po roční odmlce dostal s příchodem nového trenéra, bráchy i bratrance opět chuť do hokeje, navíc starou hokejovou partu nikdy neopustil a bude teď dál její součástí i v kabině.

Jaroslav Ludvík – obránce :

Hráč našeho klubu, který nastupoval dvě poslední sezóny formou střídavých startů v Havlíčkově Brodě. Vzhledem k časově náročnému zaměstnání a k příchodu obou bratranců se vrátil zpět domů.

Jiří Musil – obránce :

Hráč klubu BK Havlíčkův Brod, který nastupoval za kluby HC Polička a Bystřice n. P. byl v hledáčku již před 3 lety, taktéž v minulé sezóně dostal nabídku, rozhodl se však sezónu dohrát v Bystřice n. P. Bohužel utrpěl úraz kolene a v únoru dohrál. Do mužstva se zapojil během přechodu na ledovou plochu. Přichází na roční hostování.

Dan Fiala – útočník :

Hráč klubu BK Havlíčkův Brod, kde v loňském juniorském mužstvu dělal kapitána toho natrénovat moc nestihl, na konci července nám oznámil, že získal do října zaměstnání ve Francii. Pokud se vrátí a bude chtít hrát, bude muset o místo tvrdě zabojovat. Taktéž má vyřízeno roční hostování.