Podobné články

Hokejová sezóna klepe víc a víc na dveře

11.08.2022, Redakce Chotěboř

Hokejová sezóna se nezadržitelně blíží a je třeba se na ní dostatečně připravit.

Naše A mužstvo zahájilo ve středu II. část přípravy, kdy se trenérům Cachnínovi a Koubkovi hlásilo 14 hráčů, 9 hráčů se muselo z různých důvodů omluvit a zapojí se později. Dále se tréninku zúčastnilo 8 juniorů.

Mužstvo se bude připravovat v místním letním sportovním areálu, příští týden ve středu a v pátek hráči okusí kvalitu ledové plochy v Havlíčkově Brodě a od pondělí 22.8. budou tréninky již výhradně probíhat na domácím ledě.

Během přípravy bude odehráno 5 zápasů, víc vzhledem k brzkému začátku soutěží nebylo možné naplánovat. Nový trenér i tak bude mít dostatek času k tomu, aby jednotlivé hráče poznal a připravil finální sestavu.

O hráčském kádru budete včas informováni. Zájmem a cílem klubu je, aby v Chotěboři hráli pouze hráči, kteří mají ke klubu a městu Chotěboř vztah, chtějí dostatečně trénovat a obětovat se v prospěch kolektivu. Jsme přesvědčeni o tom, že hráči zde k tomuto mají vytvořeny velice dobré podmínky.

KLM Vysočina začíná o víkendu 10.9. - 11.9., vše již můžete v rozpisech sledovat na těchto webových stránkách klubu.

Mládežnické kategorie taktéž již postupně zahajují II. část přípravy a těší se na pondělí 22.8., kdy se zde uskuteční týdenní soustředění na ledové ploše.

I soutěže mládeže startují již o víkendu 10.9. - 11.9., kromě kategorií dorostu a samostatné nově vzniklé soutěže ročníku 2008 (U15), náš klub obsadil všechny kategorie.

Bohužel svaz rozdělil dřívější společnou soutěž mladších a starších žáků, kdy se vždy hrály oba zápasy v jeden den za sebou. Nově tak mladší žáci budou muset samostatně cestovat po kraji Pardubickém a starší žáci naopak po Vysočině, což klub pocítí ve velikém nárustu nákladů za dopravu.

Letní příprava v plném proudu