Kontakty na trenéry:


Kategorie
Jméno trenéra, vedoucího
Telefonní číslo
e-mail
Junioři: Pavel Marek - trenér 608 910 109
mara.pavel@seznam.cz

Václav Hospodka - trenér 602 880 360
hospodkavasek@seznam.cz
Luboš Kvaček - vedoucí mužstva 723 942 170
lubos.kvacek@seznam.cz

Tomáš Meloun - hlavní trenér mládeže (nábor, mladší žáci) - trenér do malých klubů ČSLH 604 168 951
t.melounek@seznam.cz

Mladší žáci: Tomáš Meloun - trenér 604 168 951 t.melounek@seznam.cz
Petr Lorenc - asistent trenéra 602 722 380
plorenc@centrum.cz
Jaroslav Ludvík ml. - asistent trenéra 720 619 395
jaraludvik6@centrum.cz

MUDr. Jaroslav Nejedlý - vedoucí mužstva 773 483 430
nejedly.jar@gmail.com
Ročník 2010: Miloš Kvaček - trenér 602 657 561
kvacekmilos@seznam.cz

Tomáš Brzek - asistent trenéra 721 401 489
Tbrzek@seznam.cz

Tomáš Slanař - asistent trenéra 734 607 900
tomasek.slanarik@seznam.cz

Pavel Kolář - vedoucí mužstva 728 782 038
kolarpavel01@seznam.cz
Ročník 2011: Tomáš Brzek - trenér 721 401 489
Tbrzek@seznam.cz

Miloš Kvaček - asistent trenéra 602 657 561
kvacekmilos@seznam.cz

Tomáš Slanař - asistent trenéra 734 607 900
tomasek.slanarik@seznam.cz

Pavel Machka - vedoucí mužstva 724 176 694
pmachka@gmail.com
Ročník 2012: Miroslav Janáček - trenér 776 644 392
janacek@jamotech.cz

Michal Kejř - asistent trenéra 724 879 487
mi.kejr@centrum.cz

Milan Landsman - vedoucí mužstva 604 204 020
m.landsman@seznam.cz
Ročník 2013: Miroslav Janáček - trenér 776 644 392
janacek@jamotech.cz

Michal Kejř - asistent trenéra 724 879 487
mi.kejr@centrum.cz

Milan Landsman - vedoucí mužstva 604 204 020
m.landsman@seznam.cz
Ročník 2014: Tomáš Eis - trenér 728 861 878
Eis.Tomas@seznam.cz

Fiedler Tomáš - asistent trenéra 734 146 619
lakkar@seznam.cz

Tomáš Micka - asistent trenéra 778 084 698
micka.t@post.cz

Mirka Micková - vedoucí mužstva 733 711 842
mickova.mirka@post.cz
Nábor: Tomáš Meloun, Jan Meloun, Petr Mašek st., Miroslav Málek, Jaroslav Ludvík ml., Matěj Pešek, Jiří Souček
604 168 951
t.melounek@seznam.cz
Hokejová školička: Tomáš Meloun, Jan Meloun, Petr Mašek st., Miroslav Málek, Jaroslav Ludvík ml., Matěj Pešek, Jiří Souček
604 168 951
t.melounek@seznam.cz
Školy, školky: Tomáš Meloun, Jan Meloun, Miloš Kvaček, Jiří Smutný, Jaroslav Ludvík ml., Jiří Souček
604 168 951
t.melounek@seznam.cz

 
 
 

© 2003-2021 Oficiální web HC Chotěboř & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS