3.10.12 | Chotěboř - M. Budějovice | 3:10
14.11.12 | M. Budějovice - Chotěboř | 5:3
19.12.12 | Chotěboř - M. Budějovice | 5:6p
10.2.13 | M. Budějovice - Chotěboř | 3:0

Žihadla předvedla dokonalý obrat

20.12.2012, Jakub Joska
Přečteno: 2357x

Dnes nebo nikdy. Asi tato slova se před utkáním s Žihadly prolínala myšlenkami chotěbořských Lvů. Ani však za podpory havlíčkobrodských mladíků Kozlíka, Pecena a především Milfaita, jenž se podílel na většině našich vstřelených branek se nám nepodařilo "urvat" všechny tři body. Ačkoliv ještě dvě minuty před koncem všechno napovídalo tomu, že Chotěboř své jednobrankové vedení udrží, nestalo se tak a hosté vyrovnali při vlastním oslabení zásluhou Lukáše Sobotky. Následné prodloužení nikoho příliš nezdrželo, již po několika sekundách ho totiž uzavřel Petr Zahradník, který tak poslal do Moravských Budějovic vydřené dva body.

23.kolo, středa 19.12.2012, 18:00
Chotěboř - M. Budějovice 5:6p (2:0, 3:4, 0:1 - 0:1)
Branky a nahrávky: 10. Milfait (Sobotka), 12. Blažek (Milfait, Dolinský), 23. Dolinský (Blažek), 34. Koželuh (Hospodka), 40. Blažek (Milfait, Koželuh) - 21. Zahradník (Kadela, Křenek), 28. Zábojník (Tichý, Latner), 34. Barták, 37. Jánský (Sobotka L.), 60. Sobotka L. (Zahradník), 61. Zahradník (Kadela). Rozhodčí: Battěk - Nepomucký, Žemlička. Vyloučení: 6:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 200. Střely na branku: 39:44.
Chotěboř: Fikrt - Pecen, Koželuh, Sobotka, Fedoskov, Šíma, Zítka, Heřmanský - Milfait, Stoklasa, Hemský, Blažek, Dolinský, Havelka, Kesner, Hospodka, Fila, Kozlík
M. Budějovice: Šťastný - Kún, Prkna, Zábojník, Latner, Peroutka, Tichý, Zahradník, Křenek, Barták, Kovalský, Jánský, Dostál, Sobotka Lukáš, Sobotka Martin, Kadela, Telesz, Mikeš, Nahodil, Kastner