3.2.13 | Chotěboř - Tech. Brno | 6:8

Z přestřelky vítězně Technika

04.02.2013, Redakce
Přečteno: 1970x

V neděli na chotěbořský led zavítala brněnská Technika a pro většinu fanoušků to měla být jen otázka výše skóre.

Po zpackané sezoně se očekávala další "nakládačka" od silného Brna a první třetina se v tomto duchu nesla - 0:3. Ale od druhé třetiny se hra domácích zvedla a začali být hostům rovnocenným soupeřem, když dokázali dotáhnout již zdánlivě ztracený stav 1:5 postupně až na 6:6 v 51. minutě.

Bohužel pro Lvy tento stav vydržel pouhou minutu a Technika opět zvýšila na 6:7 a tři minuty před koncem hosté definitivně rozhodli gólem na 6:8. Lvům už nebyla nic platná ani dvojnásobná přesilovka v samotném závěru a tak odcházejí opět bez bodu.

31.kolo, neděle 3.2.2013, 17:00
Chotěboř - Tech. Brno 6:8 (0:3,2:2,4:3)
Branky a nahrávky: 23. Milfait (Hemský), 31. Hospodka (Zítka), 42. Kesner (Kozlík), 45. Dolinský, 47. Milfait (Sobotka), 51. Turek (Svoboda) - 7. Rajnoha (Kozák), 12. Matouš (Brzobohatý), 13. Látal (Zapletal), 23. Látal (Bilčík), 30. Benýšek (Brzobohatý), 46. Kozák (Rajnoha), 53. Matouš (Benýšek, Brzobohatý), 58. Benýšek (Brzobohatý) . Vyloučení: 4:6 . Využití: 0:1 . V oslabení: 1:0 . Diváci: 32 . Střely na branku: . Průběh utkání:0:3,1:3,1:5,4:5,4:6,6:6,6:8 .
Chotěboř: Zvolánek, Pešek - Pecen, Novotný, Pešek, Křepelka, Zítka, Sobotka - Milfait, Hospodka, Kozlík, Dolinský, Kesner, Hemský, Havelka, Turek, Svoboda
Tech. Brno: Novák, Chvátal - Habrovec(C), Blažek, Klimeš, Štindl, Zapletal, Košecký, Valeš, Bilčík - Kozák, Bělohlávek, Rajnoha, Brzobohatý, Benýšek, Matouš, Látal, Česnek, Šedý, Mráz