27.2.13 | J. Hradec A - Chotěboř | 11:3

Vajgar odskočil trápícím se Lvům

02.12.2012, Jakub Joska
Přečteno: 3712x

Ani v souboji s předposledním týmem tabulky Lvi nedokázali uspět. Znovu sice zaznamenali první branku utkání, ale vedení se nepodařilo udržet ani do konce první třetiny. Gólové zásahy hostů zaznamenala úspěšná lajna Fila - Varga - Blažek. Chotěboř začala utkání pouze s pěti obránci a do konce utkání zbyli poze čtyři. Ruský bek Vladimir Fedoskov se totiž po nevybíravém zákroku v půli utkání mohl uchýlit ke dveřím do kabiny. Osobní trest dostal již v první třetině i Marek Hemský, ale v jeho případě se dá spekulovat, zda to byl vůbec nějaký faul, natož pak, aby si Marek zasloužil předčasně v utkání skončit. Lvi značně zaostávali ve hře 4 na 4, v níž se utkání zřejmě zlomilo.

18.kolo, sobota 1.12.2012, 18:00
J. Hradec A - Chotěboř 7:2 (2:1, 4:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 10. Mařík (Voříšek), 17. Mařík (Voříšek), 27. Kupec (Kocar), 32. Kupec (Dvořák, Procházka), 33. Popelka (Mařík, Skokan), 36. Voříšek (Skokan, Mařík), 52. Kupec (Kocar) - 2. Varga (Fila), 54. Blažek (Koželuh, Fila) . Rozhodčí: Vokřál - Slavík, Žemlička. Vyloučení: 8:6, navíc Hemský (CHO) 5+OK, Fedoskov (CHO) 5+OK. Využití: 3:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 455. Střely na branku: 46:33.
J. Hradec A: Kubeš - Procházka, Maryška, Tržil, Tupý, Popelka, Matějka, Voříšek, Kupec, Kocar, Mařík, Skokan, Sekera, Mazanec, Dvořák, Turek, Kohút
Chotěboř: Fikrt (36. Zvolánek) - Koželuh, Fedoskov, Sobotka, Šíma, Zítka - Půhoný, Stoklasa, Havelka, Blažek, Varga, Fila, Kesner, Dolinský, Hemský, Hospodka