4.2.14 | Chrudim - Chotěboř | 3:5

V tomto čtvrtfinále drží domácí neporazitelnost

02.02.2014, Redakce Chotěboř
Přečteno: 2440x

Chotěboř prokázala velkou odolnost a vůli a dokázala otočit vývoj utkání a dovézt ho do vítězného konce.

Od úvodního hvizdu se domácí s vervou pustili do svého soupeře a vytvořili si několik slibných šancí.Ovšem jako první skórovali hosté ve 4.min.V polovině první části byl při úniku faulován Kubát a nařízené trestné střílení bohužel neproměnil.Ještě hůře pro domácí bylo v 15.min.,kdy hosté navýšili svůj náskok.Chotěbořští snížili zásluhou Dvořáka v předposlední minutě.Parádní nástup pak měli ve druhé části,kdy nejprve vyrovnal Ludvík T.při skvělém úniku po levém křídle a gólmanovi zasunul puk mezi betony.Obrat přišel zanedlouho,ve 26.min. prostřelil gólmana Hospodka.Hosté byli jak opaření a vyžádali si oddechový čas.Do konce třetiny však již nic nevymysleli a domácí v klidu drželi vedení.Ti udeřili až v poslední části,kdy za ležícího gólmana uklidil puk Kubát.Hosté ještě snížili na 3:4,ale to bylo z jejich strany vše.Zvláště,když minutu po jejich snížení skvělou individuální akcí Dvořák vymetl hostujícímu gólmanovi z rohu brány pavučinku.V 53.min.pak drze sebral puk rozehrávajícímu obránci hostů Ludvík T. a položil si brankáře,chladnokrevně zavěsil a stanovil výsledek na 6:3.Hosté ještě nějakou snahu měli,ale už se víceméně utkání dohrávalo.V závěru utkání obdrželi Ludvík T.a hostující Brožek trest do konce utkání za vzájemnou bitku.V prvním čtvrtfinále rozhodli v prodloužení matadoři,dnes na ledě hrálo prim mládí a junioři Dvořák a Ludvík T. svými dvěma trefami velikou měrou přispěli k vítězství.

Celý tým předvedl parádní výkon a pro diváka určitě líbivý hokej. Další dění playoff se přesouvá do Chrudimi, kde se Chotěboř pokusí ukončit čtvrtfinále vítězstvím. Utkání se hraje v ÚTERÝ 4.2.2014 od 18:30. HC Chotěboř zve všechny fanoušky i na toto utkání ! Do Chrudimi by měla odjíždět plná sestava, kromě Pokorného, který má pracovní povinnosti.

3ČF, neděle 2.2.2014, 17:00
Chotěboř - Chrudim 6:3 (1:2, 2:1, 3:0)
Chotěboř: Pešek, Novák - Ludvík, Krejčí, Vácha, Heřmanský, Kadlec, Hospodka, Kubát, Eis, Pokorný, Hajšman, Každan, Piskač, Novotný, Dvořák, Žemlička, Ludvík T.
Chrudim: Ament, Chalupa - Švadlenka, Polák, Formánek, Dobiáš, Brychta, Dvořák, Novák, Novotný, Cvrček, Budínský, Seidler, Ondráček, Langr, Urban, Kišš, Zrůst, Holub, Vacek, Vích, Brožek.