23.2.14 | M. Třebová - Chotěboř | 1:2sn

V Moravské Třebové opět prohra,stav série 1:2

17.02.2014, Redakce Chotěboř
Přečteno: 2953x

Do Mor.Třebové jsme odjeli bez stále ještě potrestaného Fibikara,dále neodjeli s mužstvem Heřmanský,zraněný ze sobotního zápasu juniorů Ludvík J. a dnes za juniorku H.Brodu hrající Ludvík T.

Od začátku se hrál svižný hokej se šancemi na obouch stranách.V 17 min.se domácí ujali vedení 1:0 a tak skončila i první třetina.

Ve druhé třetině jsme v čase 22:20 vyrovnali zásluhou Pokorného,ale ihned po 10s domácí vstřelili branku na 2:1 a ve 25 min.odskočili již na 3:1.Naši chlapci však do konce druhé třetiny zabojovali a snížili brankou Činčili na 3:2.Nutno podotknout,že na hole domácích se dostala značná nervozita a více ze hry mělo hostující mužstvo,domácí si museli ve 2 třetině vybrat i oddechový čas.

Kdo čekal,že se hostům podaří v poslední části vyrovnat,byl zklamán,protože domácim hráčům vyšel perfektně začátek poslední třetiny a dokázali během 1min. a 10s vstřelit 3 branky !!! a o osudu zápasu bylo tak rozhodnuto.Zápas se potom již dohrával,domácí ještě 2 branky přidali.

Zápas nedohrál pro zranění ramene Každan.

Další zápas této série,v pořadí již čtvrtý,je na programu ve čtvrtek od 18:30 hod.v Chotěboři a všichni jste srdečně zváni,přijďte naše borce podpořit.

Goly a asistence : Pokorný,Činčila( Novotný ).

3.SF, neděle 16.2.2014, 17:00
M. Třebová - Chotěboř 8:2 (1:0, 2:2, 5:0)
M. Třebová: Vydržel – Kutmon, Arnošt, Rajnoha, Štefan, Doseděl, Kovařík, – Faltus, Koláček, Řehulka – Stráněl, Rak, Berčák – Kryl, Kučera, Zeman – Tregler
Chotěboř: Pešek (od 43 min Novák) – Krejčí, Vácha, Kadlec, Hospodka, Kubát, Eis, Hajšman, Pokorný, Každan, Piskač, Činčila, Novotný, Dvořák, Žemlička