6.10.19 | Chotěboř - Č.Třebová | 4:7
10.11.19 | Č.Třebová - Chotěboř | 2:3
15.12.19 | Chotěboř - Č.Třebová | 15.12.2019

Tohle vítězství má obrovskou cenu

10.11.2019, Redakce Chotěboř

12.kolo, neděle 10.11.2019, 17:00
HC Kohouti Česká Třebová - HC Chotěboř 2:3 (0:1, 1:2, 1:0)
Branky a nahrávky: 29:53 Korhoň (Hemský), 52:34 Prachař (Korhoň) - 18:19 Dvořák, 22:52 Jelínek, 33:47 Jelínek (Dvořák) Rozhodčí: Čížek – Pešková, Pecina Vyloučení: 2:5 Využití: 0:0 V oslabení: 0:1 Diváci: 446 Zásahy brankářů: 28:30
HC Kohouti Česká Třebová: Nimmerrichter (Machatý) – Holík, Žouželka, Jemelka, Poul, Daněk – Fůzik, Veverka, Vaňko, Pažourek, Pražan, Křečan, Pirkl, Korhoň, Poul, Hemský, Král, Velinský, Filip
HC Chotěboř: Kulich (Novák) – Suchý – Kříž, Lacina – Jaroš, Mendl – Ludvík Jakub, Musílek, Dvořák – Svoboda – Jelínek, Vlček – Mašek – Kraučuk, Činčila – Hospodka Jan – Hospodka Jakub

Chotěboř dnes odehrála velice dobré utkání, všichni hráči si zaslouží obrovské absolutorium.

V první třetině chytil hned na začátku 2 veliké šance Kulich, potom se hra již stěhovala před domácí branku a hosté mnohokrát zahrozili. V 11 min. při vlastním oslabení ujel Kraučuk, ale nedal. Ke konci části šli hosté do třech, ale byl to Dvořák, který projel přes celé kluziště a nedal brankáři šanci !!

Začátek druhé třetiny hostům opět vyšel, když Jelínkovi nahrál domácí brankář přímo na hokejku a hosté vedli 2:0. Ve 25 min. jel naopak na Kulicha sám Vaňo, ale Kulich ho vychytal. Ve 34 min. přečíslili Dvořák s Jelínkem domácí obranu a Jelínek svojí druhou brankou zvýšil na 3:1 pro hosty. Domácí se tlačili před Kulicha, ten však držel. Po chvíli dostal však trest za úmyslně posunutou branku. V oslabení ujel opět Dvořák, ale tentokrát nedal. Následně byl vyloučen domácí Poul a třetina se dohrála ve 4 na každé straně.

Třetí část byla napínavá od začátku do konce. Ve 43 min. byl vyloučen Vlček, ale Kohouti branku vstřelit nedokázali. V 53 min se však již dočkali, když snížil Prachař, kterému nahrával Korhoň. Brance však předcházel nepotrestaný zkrat domácího Holíka, který mimo hru přetáhl jak sekerou přes hokejku Kulicha, který o ni přišel, ani jeden ze sudích toto však neviděli. Posledních 5 min. domácí těžce tlačili a vyrovnání viselo ve vzduchu, zastavil je však faul Poula na Dvořáka. Hosté nesmírnou bojovností a nasazením 3 body však uhájili. Ocenit musím všechny hráče, které podpořil výborným výkonem Kulich v brance.

Děkujeme všem fanouškům za podporu a ve středu nás přijďte opět podpořit.