15.11.13 | Světlá nad S. - Chotěboř | 7:1
9.3.14 | Světlá nad S. - Chotěboř | 4:3sn

Titul slaví Světlá,Chotěboř je stříbrná

09.03.2014, Redakce Chotěboř
Přečteno: 3166x

Ve třetím finálovém klání domácí zvítězili až po nájezdech,Chotěboř ve svém posledním vystoupení podala skvělý výkon.

Chotěbořští hokejisté přijeli do Světlé s vědomím,že už nemohou nic ztratit,jenom získat a na ledě to bylo znát.Bez bázně se pustili do soupeře,který dnešní výhrou mohl slavit titul.V 19.min.zmrazil domácí obecenstvo svým gólem Kubát a po první části vedla Chotěboř 0:1.Pro domácí však nastali ještě horší chvíle.V 28.min. přidal svůj druhý gól Kubát a o tři min. později se trefil Žemlička a s oslavou titulu to vypadalo všelijak.Domácí ale nesložili zbraně a ještě do přestávky se jim podařilo dvěma slepenými góly snížit na rozdíl jedné branky.To jim samozřejmě vlilo energii do žil a v posledním dějství dělali vše proto,aby alespoň srovnali.To se jim,bohužel pro Chotěboř,povedlo ve 46.min.Hosté ale bojovali až do konce a vypracovali si několik gólovek a mohli tak vrátit vedení na svou stranu.Nestalo se a následovalo prodloužení ve kterém byli aktivnější opět hosté,ale bez kýženého efektu.V nájezdech se nepodařilo skórovat ani jednomu našemu hráči(Dvořák,Eis,Hospodka) a tak rozhodla o osudu utkání trefa hostujícího Žáka.Chotěboř ukončila sezonu vynikajícím utkáním a rozhodně se nemá za co stydět.Dnes patří pochvala všem hráčům,kteří to nevzdali a bojovali až do konce.Pochvalu si také zaslouží věrní fanoušci,kteří svému týmu věřili a přijeli fandit do Světlé.

Góly a asistence:Kubát,Kubát,Žemlička(Ludvík T.,Svoboda).

3.FIN, neděle 9.3.2014, 17:00
Světlá nad S. - Chotěboř 4:3sn