1.10.17 | Chotěboř - Choceň | 3:2

Těžce vydřené body

2.10.2017, Redakce Chotěboř
Přečteno: 1968x

V prvním mistrovském utkání se v Chotěboři hrál rychlý hokej, hrálo se nahoru dolů, což se divákům muselo líbit. Hned na začátku domácí dostali hosty pod obrovský tlak, Prachař vyhodil puk mezi diváky a početní výhodu ve 45 s využil Svoboda. Prvních 5 minut se hrálo téměř v hostující třetině. Choceň dokázala však hru postupně vyrovnat, ale byli to opět domácí, když v 16 min. Eis zvýšil na 2:0.

Do druhé části nastoupili lépe nabuzení hosté a hrozili téměř celou část hlavně z brejků, dokázali si také vytvořit převahu, ale každé mužstvo co chvíli mělo navrch. Ve 38 min. hosté v oslabení dokázali snížit stav na 1:2.

V poslední části šel za katr Veselý a hosté po 44 s dokázali vyrovnat Prachařem po kombinaci Králem. Domácí to však nepoložilo a dál se tlačili před Josku. Když Choceň šla v 54 min. do 4 za příliš mnoho hráčů na ledě, padla rozhodující branka, když po střele Klofáče utkání rozhodl Dvořák.

1.kolo, neděle 1.10.2017, 17:00
HC Chotěboř - HC Spartak Choceň 3:2 (2:0, 0:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 0:45 Svoboda (Dvořák, Mendl), 15:35 Eis (Dvořák), 54:52 Dvořák (Klofáč) - 37:04 Kopečný, 46:52 Prachař Tomáš (Král) Rozhodčí: Prchal - Laszko, Kolář Vyloučení: 3:4 Využití: 1:1 V oslabení: 0:1 Diváci: . Střely na branku: 28:35
HC Chotěboř: Pešek Matěj (Hamarič) - Vácha, Ludvík Jakub, Klofáč, Mendl, Veselý, Krejčí, Musílek, Mašek Patrik - Havel, Křesťan, Nguyen, Dvořák, Svoboda, Eis, Vlček, Hlídek, Mašek Petr, Činčila Benajmin, Činčila David, Činčila Šimon