29.9.12 | Tech. Brno - Chotěboř | 7:1
3.2.13 | Chotěboř - Tech. Brno | 6:8

Technika potvrdila roli favorita

29.09.2012, Jakub Joska

Do Brna jeli Lvi, jako už tradičně, s tím, že můžou proti papírově silnějšímu soupeři jen překvapit a nemají v podstatě co ztratit. V první třetině jsme sice dlouho drželi i zásluhou skvělého výkonu golmana Zvolánka bezbrankový stav, ale v 16. minutě vše zlomil Petr Bělohlávek a pak už to šlo Technice samo. O jediný gól Lvů se postaral ve 47. minutě za asistence Petra Fily a Karla Kesnera kapitán Aleš Koželuh. Technika nás výrazně přestřílela a na hřišti bylo celých šedesát minut znát, kdo zápasu diktuje tempo. Jedinou kaňkou na vcelku poklidném utkání byla potyčka mezi Petrem Bělohlávkem z Brna a naším Radimem Křišťanem několik sekund před závěrečnou sirénou. Do následující šarvátky se velmi aktivně angažovali hlavně Marek Hemský v barvách Chotěboře a Jiří Sedláček v dresu Techniky. Omlouváme se za neměnný obrázek u článků. Jde o technický problém, který bude snad brzy vyřešen. (Autor fotky: Tomáš Marek)

Trenér Lvů, Martin Kubát: ,,Bylo znát, že nás Technika ve všech směrech převyšovala a nedávala nám příliš šancí se prosadit. Na ledě domácí jednoznačně dominovali zkušeností a překvapivě i rychlostí. Za pochvalu stojí výkon Jirky Zvolánka, který i přes sedm obdržených branek odchytal dobré utkání a nebýt jeho, mohlo skóre vypadat ještě mnohem hrozivěji."

4.kolo, sobota 29.9.2012, 17:00
Tech. Brno - Chotěboř 7:1 (3:0, 2:0, 2:1)
Branky: 16. Bělohlávek, 18. Rajnoha (Bičík, Strýček), 20. Benýšek (Česnek), 26. Česnek (Benýšek), 35. Rajnoha (Habrovec), 49. Sedláček (Rajnoha, Mráz), 53. Česnek (Benýšek, Šedý) - 47. Koželuh (Fila, Kesner). Rozhodčí: Slavka - Měkýš, Pospíšil. Vyloučení: 6:7. Využití: 0:0. Oslabení: 1:0. Diváků: cca 50. Střely na branku: 49:28.
Tech. Brno: Chvátal - Habrovec, Košecký, Strýček, Bičík, Klimeš, Zapletal, Žalud, Mráz, Sedláček, Rajnoha, Česnek, Benýšek, Odehnal, Matouš, Bělohlávek, Látal, Šedý, Hnilička, Blaha
Chotěboř: Zvolánek - Vaněk, Koželuh, Bělohlávek, Fibikar, Brychta, Diviš - Blažek, Kapec, Dolinský, Vlček, Hemský, Křišťan, Kubišta, Kesner, Fila, Hospodka, Varga