9.10.19 | Chrudim - Chotěboř | 2:0
13.11.19 | Chotěboř - Chrudim | 0:1
5.1.20 | Chrudim - Chotěboř | 05.01.2020

Souboj jarních semifinalistů po velikém boji pro Chrudim

09.10.2019, Redakce Chotěboř

4.kolo, středa 9.10.2019, 18:30
HC Chrudim - HC Chotěboř 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 43:41 Cvrček (Polák Jiří, Kišš), 56:30 Koreček (Dobiáš) Rozhodčí: Vrba – Pilný, Voltner (delegát Čížek) Vyloučení: 4:5 Využití: 1:0 V oslabení: 0:0 Diváci: 236 Zásahy brankářů: 30:48
HC Chrudim: Cvrček (Amment) – Machač, Hejl, Burkoň, Budínský, Pilař, Urban, Klement, Kalous – Koreček, Karásek, Polák Jiří., Polák Ondřej., Štěpánek, Polák Jan, Cvrček, Haltuch, Kišš, Novák, Novotný, Dobiáš
HC Chotěboř: Pešek (Kulich), Lacina – Jaroš, Kříž – Ludvík Jaroslav, Mendl – Ludvík Jakub, Mašek – Vlček – Březina, Pecen – Svoboda – Činčila, Vantuch – Hospodka Jan – Hospodka Jakub

Chyběli : Novák – Suchý, Musílek, Pavlas, Kopecký – Kraučuk, Jelínek, Dvořák, Málek

Chotěboř dnes neodehrála vůbec špatné utkání, hráči odvedli maximum, bohužel bez vstřelené branky se vyhrát nedá, když k tomu přičteme nevyužitou 1:32 min. dlouhou přesilovou hru 5:3 ve druhé části hry, to potom chybí.

Branek se diváci dočkali až v poslední třetině, když po chybě na modré rozjásal domácí publikum Cvrček. V závěru zápasu přišlo zbytečné vyloučení a Chrudim dokázala využít přesilovou hru Korečkem. Chotěboř to v závěru zkoušela v 6 hráčích, domácí uzavřela před Ammentem, ale střelec prostě těžce schází, což se ukázalo i v předchozích dvou zápasech.

V neděli tak doma budeme bojovat o první body v soutěži a pevně věříme, že se budeme konečně radovat.

Děkujeme všem fanouškům, kteří nás přijeli povzbudit, v neděli na Vás opět spoléháme.