30.1.13 | Kolín - Chotěboř | 9:1

Série proher pokračuje

07.11.2012, Jakub Joska
Přečteno: 3793x

První zápas pod novým koučem sehráli Lvi na ledě Kolína, kterému se v úvodní části nedařilo stejně jako nám a ocitl se na spodních příčkách tabulky. První třetina byla herně velmi vyrovnaná, ale Kozlům tam jak se říká, padlo na co šáhli. Naopak chotěbořští nedokázali využít své šance a o výhře domácích bylo definitivně rozhodnuto ve druhé třetině. Především pak, když se Kolínu podařilo vtěsnat do 36. minuty hned tři vstřelené branky. O dvě branky Lvů se postaral Jirka Půhoný, kterého jedním přesným zásahem doplnil Marek Hemský.

12.kolo, středa 7.11.2012, 18:00
Kolín - Chotěboř 9:3 (3:0, 5:1, 1:2)
Branky: 5. Jankovský, 5. Cerk (Kadlec), 10. Jankovský (Pýcha), 26. Malý (Hanzl), 35. Nedbal (Kadlec), 36. Pýcha (Jankovský), 36. Kadlec, 36. Morkes, 58. Kadlec (Cerk, Malý) - 38. Půhoný (Koželuh, Stoklasa), 46. Půhoný (Sobotka), 50. Hemský (Dolinský). Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. Oslabení: 0:1. Diváků: 500. Střely na branku: 58:29.
Kolín: Moravec - Nedbal, Hanzl, Barták, Pácal, Pých, Richter, Výborný, Špringl, Malý, Kadlec, Cerk, Morkes, Šafránek, Pospíšil, Skokan, Zumr, Jankovský, Kubát, Ježek
Chotěboř: Mahdal (36. Zvolánek) - Koželuh, Kováč, Fibikar, Heřmanský, Bělohlávek, Šíma - Půhoný, Blažek, Stoklasa, Sobotka, Kapec, Dolinský, Kesner, Havelka, Hemský