První příprava skončila prohrou

08.09.2019, Redakce Chotěboř

přát. 1, pátek 6.9.2019, 18:30
Chotěboř - V. Meziříčí 2:5 (1:1, 1:2, 0:2)
Branky a nahrávky: 1:03 Svoboda (Suchý), 26:56 Mašek (Vlček) - 5:59 Střecha Tomáš (Křenek), 21:26 Bula (Pejchal), 25:34 Vlašín Petr (Křenek), 49:37 Křenek (Střecha Tomáš), 51:32 Báňa (Křenek, Střecha Filip) Rozhodčí: Vepřovský - Křivohlavý, Adámek Vyloučení: 9:7 (CH - Jaroš 10 min.) Využití: 0:1 V oslabení: 0:0 Diváci: 120 Zásahy brankářů: 32:29
Chotěboř: Pešek (31:00 Kulich) - Jaroš, Pecen, Suchý, Ludvík Jaroslav, Ludvík Jakub, Lacina, Kopecký, Kříž, Pavlas - Musílek, Málek, jelínek, Březina, Vantuch, Vlček, Svoboda, Hospodka Jakub, Mašek, Hospodka Jan

Chyběli : Mendl, Dvořák, Kraučuk

V. Meziříčí: Juda (Slavíček) - Burian, Ambrož, Báňa, Salát, Vlašín Petr, Kochánek - Karásek, Vlašín Michal, Rozmarín, Bula, Střecha Tomáš, Křenek, Pejchal, Peschout, Střecha Filip

K prvnímu přípravnému utkání k nám přijel velice kvalitní a zkušený soupeř hrající společnou KLM Jihomoravského a Zlínského kraje a bylo to jeho v pořadí již čtvrté utkání před zahájením soutěží, naopak domácí hráli premiéru.

V sestavě se objevili i nové tváře - brankář Kulich, obránce Kříž a universál Pavlas.

Domácí šli sice již ve 2 min. do vedení, ale hosté po chvíli vyrovnali a v přesilové hře 5:3 šli v 22 min. do vedení, aby ve 26 min. vedli již o dvě branky. Domácí útočníci Vlček s Maškem však za okamžik převedli krásnou akci a snížili na 2:3. V poslední části mnohem rozehranější hosté dokázali ještě dvě branky přidat.

V zápase který se musel přítomným divákům líbit, podali velice dobré výkony všichni 3 brankáři. Na závěr si hráči vyzkoušeli i samostatné nájezdy a jediným úspěšným střelcem byl až v deváté sérii hostující mladíček Báňa.

Hned v neděli 8.9. od 18 hod. hostíme v dalším přípravném utkání velice posílené mužstvo HC Choceň. Všichni jste srdečně zváni.