13.10.13 | Lanškroun - Chotěboř | 6:5p
1.12.13 | Chotěboř - Lanškroun | 6:5sn

Proti Lanškrounu se rozhodlo až na nájezdy

01.12.2013, Redakce Chotěboř

Poslední nedělní zápas na domácím ledě v základní části měl být pro Chotěboř jistou výhrou. Nakonec se však rozhodovalo až na nájezdy, kde byla Chotěboř lepší a zvítězila 6:5(po SN).

Postavení v tabulce napovídalo,že zisk tří bodů měl být povinností,bohužel skutečnost byla jiná.Hosté sice skórovali jako první,ale Hospodka brzy srovnal a za dvě minuty domácí zásluhou Müllera už vedli.Když po krásné kombinaci na jeden dotek dostal puk do sítě Eis a po něm ještě po nádherném slalomu mezi třemi hráči a vykoupání hostujícího gólmana zvyšoval Dvořák,vše nasvědčovalo jasnému průběhu utkání.Hosté,ale ještě do přestávky skorigovali a dostali se opět do zápasu.Ve druhé části jsme neproměnili mnoho šancí a soupeř z mála vytěžil maximum a dvakrát udeřil,rázem bylo z utkání drama a na tabuli skóre 4:4.V poslední třetině proměnil svou šanci Pokorný,který dostal přihrávku za obranu a sám v úniku nedal gólmanovi žádnou šanci.V záverečných minutách domácí neproměnili dvě nabídnuté přesilovky jdoucí po sobě a dvě a půl minuty před koncem přišlo oklepané klišé nedáš dostaneš a opět bylo srovnáno.V pětiminutovém prodloužení,ani jeden tým nedokázal dopravit puk do sítě a tak následovali samostatné nájezdy.Jako jediný exekutor se ukázal domácí Dvořák a pro Chotěboř získal dvoubodové vítězství.

Goly a asistence :Hospodka(Vácha), Müller(Hospodka,Fibikar), Eis(Hospodka,Müller), Dvořák(Pokorný), Pokorný(Dvořák), SN Dvořák.

14.kolo, neděle 1.12.2013, 17:00
Chotěboř - Lanškroun 6:5sn (4:2, 1:2, 0:1 - 1:0)
Chotěboř: Pešek - Ludvík, Fibikar, Krejčí, Vácha, Hospodka, Eis, Adamec, Pokorný, Každan, Svoboda, Dvořák, Muller, Piskač.
Lanškroun: Šolc, Pávek - Kollert, Boruch, Daňek, Koutský, Havlíček, Kocián, Ondráček R., Pilavka, Pachl, Kilčický, Valouch, Nastoupil, Poles, Budina, Ondráček P., Pejcha, Kobza, Piterka, Janků, Axmann.