Poslední třetina přinesla domácím 3 body

11.10.2020, Redakce Chotěboř
Přečteno: 365x

5.kolo, neděle 11.10.2020, 17:00
HC Chotěboř - HC Slovan Moravská Třebová 3:1 (0:0, 0:1, 3:0)
Branky a nahrávky: 40:50 Vlček, 47:55 Kříž (Doležal, Vlček), 58:17 Mašek - 20:20 Marek (Čikl, Faltus) Rozhodčí: Kratochvíl – Pecina, Teplý Vyloučení: 7:6 Využití: 0:0 V oslabení: 0:0 Diváci: bez diváků Zásahy brankářů: 19:59
HC Chotěboř: Pešek (Novák) – Lacina – Pecen, Kříž – Suchý, Klofáč – Mendl, Mašek – Vlček – Doležal, Dvořák – Svoboda – Eis, Žemlička – Hospodka Jan – Kraučuk, Hospodka Jakub - Činčila

Chyběli : Musílek, Ludvík Jakub, Březina

HC Slovan Moravská Třebová: Vydržel (Venouš) – Máša, Veselský, Dubovčí, Blaháček, Cekr, Plhal, Holub – Čikl, Kavan, Faltus, Šíp, Marek, Jurča, Haluza, Cach, Skopal

Aleš Kraučuk – trenér :

,,Dnešní výhry si cením, protože ač jsme byli celý zápas lepším týmem, trápili jsme se v zakončení a prohrávali jsme po 2. třetině 0:1. Ve třetí třetině jsme hru zjednodušili a po dvou nahozených kotoučích od modré čáry jsme utkání otočili v náš prospěch a potom výhru pečetili do prázdné branky na 3:1. Bohužel teď bude nucená přestávka a nikdo z nás neví, kdy se soutěž opět rozjede.´´