19.9.12 | Žďár nad S. - Chotěboř | 4:3sn
27.1.13 | Chotěboř - Žďár nad S. | 3:7

Plameny vyloupily Chotěboř!

01.02.2013, Redakce

C h o t ě b o ř - Hokejisté Lvů nedokázali uspět v regionálním derby se Žďárem. Chotěbořští prohráli již svůj desátý zápas v řadě a na dně tabulky mají ztrátu třinácti bodů na Jindřichův Hradec. Zápas se vyvíjel zcela jasně v režii Plamenů, kteří neustále zásobily Dusíka prací. Lvi se dokázali prosadit až za stavu 0:7, když se nejprve dvakrát trefil David Kozlík a prohru zmírnil v samotném závěru ještě Marek Hemský.

29.kolo, neděle 27.1.2013, 17:00
Chotěboř - Žďár nad S. 3:7 (0:3, 0:2, 3:2)
Branky a nahrávky: 45. Kozlík (Hospodka, Kesner), 47. Kozlík, 59. Hemský (Dolinský, Eis) - 1. Kaňka (Plachý, Ježek), 7. Plachý (Pleva), 11. Plachý (Kaňka, Ježek), 24. Kaňka (Plachý), 29. Man (Beneš), 41. Kaňka (Plachý, Ježek), 44. Kaňka (Plachý, Ježek). Rozhodčí: Stolín - Křivohlavý, Tasch. Vyloučení: 6:3. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 200. Střely na branku: 26:39. Průběh utkání: 0:7, 3:7.
Chotěboř: Dusík (M. Pešek) - Heřmanský, Pecen, Sobotka, Brychta, Zítka, P. Pešek - Hemský, Paták, Stoklasa "C", Dolinský, Eis, Blažek, Kozlík, Hospodka, Kesner
Žďár nad S.: Opršal (Sláma) - Kolda, Šír, Smejkal, Pleva, Staněk, Střecha, Beneš - Ježek, Kaňka, Plachý "C" - Vítek, Březina, Kunstmüller - Dítě, Kotlík, Man - Kočan

Ohlasy trenérů

Milan Slavík (HC Lvi Chotěboř): Rozhodně nepodáváme dobré výkony a ani dnes to nebylo jinak. Děláme strašně moc individuálních chyb. Hráči neplní to, co by měli a co jim říkáme a dokud se tohle nezmění, tak to bude pořád takhle špatné. Nějaké šance tam byly, ale v době kdy by to mohlo ještě něco znamenat, tak to nedáme. Celkově dáváme strašně málo gólů, tři jsme dali naposled někdy v Nymburku. Dnes jsme je pak sice dali, ale to bylo v době, kdy už soupeř zdaleka nehrál naplno.

Zdroj: www.hokejzr.cz