16.10.19 | Chotěboř - M. Třebová | 4:7

Oslabený tým si odvezl prohru z Moravské Třebové

21.11.2019, Redakce Chotěboř

15.kolo, středa 20.11.2019, 19:00
HC Slovan Moravská Třebová - HC Chotěboř 9:3 (2:1, 3:1, 4:1)
Branky a nahrávky: 4:33 Janků (Augustin), 5:47 Marek, 20:51 Augustin (Pavlovský), 26:07 Pavlovský (Augustin, Čikl), 32:19 Čikl (Augustin), 48:52 Cach, 53:05 Čikl (Augustin), 54:04 Hradil, 57:56 Marek (Řehulka, Štrbík) - 15:34 Hospodka Jan (Mašek), 29:34 Činčila (Svoboda, Mašek), 51:41 Vlček Rozhodčí: Vrba – Kolář, Pešková Vyloučení: 6:9 Využití: 3:0 V oslabení: 0:0 Diváci: 290 Zásahy brankářů: 32:33
HC Slovan Moravská Třebová: Turek (Rochla) – Kudrna, Hradil, Hučík, Pokorný, Janků, Štrbík – Marek, Augustin, Pěcha, Jurča, Faltus, Cach, Řehulka, Čikl, Pavlovský
HC Chotěboř: Kulich (32:19 Novák) – Lacina – Kříž, Suchý – Mendl, Mašek – Svoboda – Činčila, Vlček – Hospodka Jan – Vantuch, Březina – Ludvík Jakub – Jaroš

Chyběli : Pešek – Musílek, Kopecký, Ludvík Jaroslav, Pavlas – Pecen, Dvořák, Kraučuk, Jelínek, Hospodka Jakub

K dnešnímu zápasu jsme odcestovali opět bez několika hráčů, z nedělní vítězné sestavy jich chybělo 6 .

Domácí šli již v 5 min. do vedení, když se prosadil Janků, za další minutu zvýšil Marek. V 7 min. měli hosté přesilovou hru, ale naložili s ní trestuhodně. Domácí se velice lehce dostávali nadále před Kulicha. Hosté se však dokázali oklepat a i oni se několikrát dostali před Turka, až teprve Hospodka v 16 min. po krásné nahrávce od Maška dokázal snížit. Do konce třetiny měla obě mužstva téměř stoprocentní šanci na vstřelení branky.

Druhá část, respektivě všechny 3 branky domácích, byly ovlivněny výkonem všech tří rozhodčích. Hned na začátku třetiny po jasném zakázaném uvolnění domácích, které sudí neodpískali, se v rohu dostal k puku Pavlovský, nahrál Augustinovi, který propálil Kulicha. Ve 26 min. čárový Kolář viděl …. 6 hostujících hráčů na ledě a domácí z přesilové hry Pavlovským zvýšili na 4:2. V 53 min. Hlavní sudí neviděl faul domácích v jejich pásmu, přišlo přenesení hry před Kulicha a Čikl upravil na 5:2. Hosté měli stoprocentní šanci, ale Svoboda nedal.

V poslední části se z hokeje hlavně díky čárovému sudímu Kolářovi stala místy nechutná fraška, vidět byla spousta vyloučení, když některá velice kuriozní. Rozhodčí mnohdy ani nevěděli, v kolika hráčích mají mužstva hrát a jezdili se ptát zapisovatelky ….

Domácí dokázali vstřelit po hezkých kombinacích další branky, z toho dvě z přesilových her a bylo po zápase.

V Moravské Třebové se body budou soupeřům získávat velice těžce …….

Pevně věříme, že domácímu mužstvu, ve kterém je spousta výborných hokejistů, leč nikdo se jich nesmí pomalu ani dotknout, ve třetím kole soutěže vše doma vrátíme i s úroky. Zápas pro zranění nedohráli Jaroš a Hospodka.

Děkujeme fanouškům kteří za námi přijeli, za podporu.