6.11.13 | M. Třebová - Chotěboř | 6:2
23.2.14 | M. Třebová - Chotěboř | 1:2sn

Oslabená Chotěboř podlehla Moravské Třebové

06.11.2013, Redakce Chotěboř

Značně oslabená Chotěboř podlehla Moravské Třebové 6:2.

Jedenáct statečných srdnatě bojovalo o čest.Z důvodů pracovních a studijních se utkání v Moravské Třebové nemohla zúčastnit celá řada hráčů Chotěboře a tak úkol byl jasný, bojovat a uhrát co nejlepší výsledek.Velké díky patří všem hráčům,kteří se nevzdali ani při nepříznivém stavu a v poslední části utkání alespoň korigovali.Domácí fanoušci po utkání uznale poděkovali a zatleskali hostům k srdnatému výkonu.

Sestava domácí:Vydržel - Arnošt, Rajnoha, Parolek, Kutmon, Řehulka, Maška, Koláček, Rak, Pezda, Muselík, Tregler, Berčák, Doseděl, Kučera, Polák.

Sestava hosté :Pešek - Ludvík J, Činčila, Hajšman, Vácha, Kadlec, Hospodka, Mašek, Adamec, Müller, Ludvík T.

Goly a asistence :Ludvík T.(Hajšman,Adamec),Činčila(Müller)

8.kolo, středa 6.11.2013, 19:00
M. Třebová - Chotěboř 6:2 (2:0, 3:0, 1:2)
M. Třebová: Vydržel - Arnošt, Rajnoha, Parolek, Kutmon, Řehulka, Maška, Koláček, Rak, Pezda, Muselík, Tregler, Berčák, Doseděl, Kučera, Polák.
Chotěboř: Pešek - Ludvík J, Činčila, Hajšman, Vácha, Kadlec, Hospodka, Mašek, Adamec, Müller, Ludvík T.

Goly a asistence :Ludvík T.(Hajšman,Adamec),Činčila(Müller)