19.9.12 | Žďár nad S. - Chotěboř | 4:3sn
27.1.13 | Chotěboř - Žďár nad S. | 3:7

Lvi neprošli ohnivou zkouškou

10.12.2012, Jakub Joska
Přečteno: 3734x

Těsně před derby na ledě sousedních Plamenů se Lvům konečně podařilo ukončit hrozivou sérii proher. K řece Sázavě se vydala prakticky stejná sestava, jaká hrála proti Břeclavi, jen se po jednozápasové stopce vrátil Marek Hemský a místo beků Pecna a Lenocha nastoupili Petr Zítka a pardubický mladík Jan Škvor. Lvům se dařilo pětadvacet minut hrát s Plameny vyrovnaný hokej, ale do poloviny utkání se domácím podařilo zlomit skóre výrazně na svou stranu. Chotěboř se ještě zmohla k odporu ve třetí třetině, kterou ovládla poměrem 0:2.

20.kolo, neděle 9.12.2012, 17:30
Žďár nad S. - Chotěboř 6:3 (1:0, 5:1, 0:2)
Branky a nahrávky: 8. Kunstmüller (Doležal), 26. Vítek (Kaňka, Plachý), 29. Vítek (Beneš, Plachý), 31. Vítek (Plachý), 38. Plachý (Beneš), 40. Kunstmüller (Březina, Beneš) - 21. Stoklasa (Fila, Koželuh), 42. Blažek (Dolinský), 48. Hemský. Rozhodčí: Pokorný - Klouda, Samuel. Vyloučení: 5:6 (z toho TS 0:2), navíc Fila (CHO) 10 min. OT. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 723. Střely na branku: 44:34.
Žďár nad S.: Sláma - Doležal, Střecha, Smejkal, Kolda, Pleva, Staněk, Beneš, Kaňka, Plachý, Vítek, Dítě, Březina, Kunstmüller, Man, Kotlík, Ježek
Chotěboř: Fikrt (41. Zvolánek) - Koželuh, Fedoskov, Sobotka, Šíma, Zítka, Škvor, Pešek - Stoklasa, Fila, Havelka, Varga, Blažek, Dolinský, Kesner, Hospodka, Paták, Hemský