6.10.12 | Pelhřimov - Chotěboř | 4:10
18.11.12 | Chotěboř - Pelhřimov | 3:4
22.12.12 | Pelhřimov - Chotěboř | 4:1
13.2.13 | Chotěboř - Pelhřimov | 3:9

Lvi deklasovali Spartak deseti brankami!

07.10.2012, Jakub Joska

K řece Bělé zavítali Lvi s tím, že musí bezpodmínečně získat tři body, aby se vyhrabali ze dna tabulky. Sestava však důležitosti utkání vůbec neodpovídala. Hlavně obrana byla hodně okleštěná. Chyběli - Jan Fibikar (nemoc), Vít Heřmanský (dlouhodobé problémy s nohou), Patrik Diviš (operace) a Ondřej Bělohlávek (osobní důvody). Z útočníků pak scházel Radim Křišťan, který by měl v ponděli odejít do Rumunska (článek připravujeme na následující týden). Spartak udeřil již ve 33. sekundě zápasu a vše vypadalo hrozivě, ale zbytek zápasu Chotěboř ovládla a zejména dvojice Půhoný - Blažek (na fotce) působila na ledě bezkonkurenčně.

6.kolo, sobota 6.10.2012, 18:00
Pelhřimov - Chotěboř 4:10 (2:3, 1:5, 1:2)
Branky: 1. Bezděk (Plachý), 11. Kubát (Martin Hadrava, Hrbatý), 39. Martin Hadrava (Bezděk), 50. Adam (Martin Hadrava) - 10. Blažek (Půhoný), 15. Půhoný (Blažek, Varga), 20. Varga (Blažek, Koželuh), 26. Blažek (Půhoný), 30. Kesner (Fila), 34. Fila, 36. Dolinský (Půhoný), 40. Blažek (Půhoný, Brychta), 48. Kesner (Fila, Vaněk), 56. Půhoný. Rozhodčí: Battěk - Nepomucký, Žemlička. Vyloučení: 6:6. Využití: 2:1. Oslabení: 1:3. Diváků: 250. Střely na branku: 44:45.
Pelhřimov: Čekal (20. - 40. Jíra) - Zelený, Adam, Jelínek, Veselý, Kasalý Dominik, Martínek, Beneš, Tecl, Plachý, Hrbatý, Kubát, Hadrava Martin, Bezděk, Votápek, Hadrava Marek, Kasalý Filip, Posmyk, Tobola
Chotěboř: Zvolánek - Vaněk, Koželuh, Brychta, Hospodka - Varga, Kesner, Blažek, Půhoný, Vlček, Kapec, Dolinský, Fila, Hemský

Hlavní trenér Lvů, Martin Kubát:

Zápas lze hodnotit jenom pozitivně. Co se týká útočné fáze, tak můžeme konkurovat i těm nejlepším týmům z druhé ligy. Pracovat bude třeba hlavně na obraně, která částečně pokulhává.

Tým musím pochválit především za překonání velké marodky a psychické újmy z minulého utkání.

Kluci na sobě při tréninku tvrdě pracují, jsou mladí a vědí, že to stále mohou někam dotáhnout. Určitě by si zasloužili více fanoušků, alespoň v domácím prostředí a já tedy doufám, že v nedělním zápase proti prvnímu Hodonínu přijde alespoň takový počet chotěbořských příznivců, aby mohl konkurovat vyhlášenému hodonínskému kotli. V každém případě to bude stát za to!