1.11.17 | Hlinsko - Chotěboř | 4:8
27.1.18 | Chotěboř - Hlinsko | 4:7

Hlinsko si veze domů 3 body

28.01.2018, Redakce Chotěboř

Poslední kolo II. části soutěže mělo rozhodnout o tom, kdo bude naším soupeřem ve čtvrtfinále play off KLM.

Bohužel, stejně jako v předešlých utkáních, pohled na domácí značně prořídlou sestavu nebyl moc pozitivní., trenérům zbyli pouze dva obránci a tak museli opět naskočit v obraně starší dorostenci a v sestavě se také objevil Klofáč (po discipl. trestu a zranění kolene od 16.11.).

10.kolo, sobota 27.1.2018, 18:00
Chotěboř - Hlinsko 4:7 (1:3, 1:2, 2:2)
Branky a nahrávky: 0:49 Hlídek (Svoboda, Mašek Petr), 30:51 Svoboda, 55:11 Křesťan (Klofáč), 59:59 Činčila B. (Křesťan) - 14:10 Beneš (Dítě, Saifr), 15:02 Zdražil (Králíček), 16:14 Pazourek (Plachý), 29:53 Pazourek (Poskočil), 32:30 Fink (Pazourek), 41:12 Pazourek (Hron), 52:50 Plachý (Pazourek, Velínský) Rozhodčí: Kolář - Říha, Havel Vyloučení: 7:6, Mašek Patrik - Chotěboř 5+OK Využití: 0:2 V oslabení: 1:0 Diváci: 350 Zásahy brankářů: 28:27
Chotěboř: Pešek Matěj - Mašek Patrik, Ludvík Jakub, Kopecký, Ludvík Jaroslav, Klofáč - Mašek Petr, Hospodka, Hlídek, Křesťan, Kraučuk, Žemlička, Svoboda, Činčila B.

Chyběli : Hamarič, Musílek, Mendl, Havel - zaměstnání, Pešek Tomáš - florbalový zápas, Vácha - discipl. trest, Krejčí - rozhodčí na zápase, Vlček, Eis - zranění, Dvořák - nemoc, Nguyen, Bušek - hory …

Hlinsko: Saifr (Gregor) - Brázda, Beneš, Makovský, Poskočil, Sobotka, Fink, Pazdera - Dítě, Velínský, Zdražil, Zídek, Králíček, Hron, Brebera, Plachý, Pazourek

Začátek zápasu patřil domácím, kteří se velice rychle dostali do vedení, tlačili se potom dále před Saifra a dvakrát byli osamoceni před ním, neuspěli však. Přibrzdila je potom ale 3 vyloučení krátce za sebou a byli to hosté, kteří během dvou minut otočili stav na 1:3.

Druhou část poznamenala dlouhá 7 minutová přesilová hra hostů, kteří potrestali faul Patrika Maška vstřelením dvou branek. Ještě v tomto oslabení dokázal Svoboda snížit na 2:5. Výhodu měli potom i domácí, ale 4 min. trvající přesilovku za faul Zídka nedokázali proměnit.

V poslední části hosté zvýšili až na 2:7. Domácí mužstvo dohrávalo v 10 lidech, bojovalo a výsledkem snažení bylo vstřelení dvou branek.

Hlinsku zahrál dnes výborně Pazourek, který byl k neudržení a pro mě je záhadou, proč tento hráč již dávno nenastupuje ve II. lize ve Žďáře n.S.

Všem domácím hráčům, kteří dnes nastoupili patří poděkovat, odvedli na ledě maximum. Dík patří i fanouškům.

Vzhledem k tomuto výsledku a prohře Moravské Třebové v Chrudimi, bude právě mužstvo Moravské Třebové naším soupeřem ve čtvrtfinále play off.

Čtvrtfinále je úplně nová soutěž, vše se maže a začíná se od nuly, věřme, že naši hráči budou již po dlouhé době konečně v kompletní sestavě a rozhodně soupeři nic nedarují.

Hraje se na 3 vítězné zápasy, v neděli 4.2. od 17 hod. se začíná v Moravské Třebové, ve středu 7.2. hrajeme doma, v neděli 11.2. opět v Moravské. Případné další termíny : doma 14.2., venku 18.2.