Hlinsko rozhodlo o vítězství v poslední minutě

16.09.2021, Redakce Chotěboř

Přát.5, středa 15.9.2021, 19:00
Hlinsko - Chotěboř 6:5 (4:2, 0:2, 2:1)
Branky a nahrávky: 5:39 Beneš, 13:27 Brožek (Hudec, Dítě), 18:25 Bříza, 18:45 Chvojka, 41:52 Havel (Brožek, Fink), 59:10 Bříza - 1:24 Pecen (Svoboda), 15:28 Kříž, 20:21 Vlček (Křišťan), 25:45 Hospodka Jan (Kříž), 54:30 Suchý Rozhodčí: Vepřovský – Hájková, Pošvář Vyloučení: 5:5, domácí Pelán OT Využití: 1:1 V oslabení: 0:0 Diváci: 50 Zásahy brankářů: 37:40
Hlinsko: Sodomka (29:38 Kekula) – Poskočil, Beneš, Lenoch Šimon, Lenoch Patrik, Hudec, Fink, Bouška, Chvojka, Plachý, Pelán, Cejpek, Homola, Kulhánek, Havel, Dítě, Brožek, Matys, Bříza, Pavlata, Jílek
Chotěboř: Pešek (33:24 Rulf) – Suchý – Kříž, Pecen – Pejchal, Němec – Vlček – Křišťan, Dvořák – Svoboda – Eis, Hospodka Jan – Hospodka Jakub – Březina, Marek Jaroslav

Chyběli : Novák – Lacina, Mendl, Klofáč, Ludvík Jaroslav, Mendl, Marek Jiří, Musílek - Činčila, Doležal, Mašek

K poslednímu přátelskému utkání jsme odcestovali do nedalekého Hlinska a to opět ve velice nekompletní sestavě. Domácí byli v první třetině lepším mužstvem, naši hráči tak nějak tuto část zaspali. Ve druhé třetině však velice rychle hru vyrovnali a díky výbornému pohybu a kombinacím srovnali stav. Zápas byl dále velice vyrovnaný a šance střídala šanci na obou stranách. Na branku Havla při vyloučení Kříže hosté taktéž při přesilové hře zareagovali Suchým a bylo vyrovnáno. Bohužel po zbytečných zmatcích v obraně se puk dostal před Rulfa a po dlouhém dorážení ho dotlačil domácí junior Bříza do branky, což se stalo 40 vteřin před koncem. Chotěboř ještě zkoušela hru bez brankáře, leč vyrovnat se již nepodařilo.

Gratulujeme soupeři k dnešnímu vítězství a přejeme mu, aby se mu dařilo v obnovené Východočeské hokejové lize, které se náš klub chtěl tolik moc zúčastnit a ze které se na poslední chvilku odhlásilo mužstvo HC Skuteč.