Vzájemné zápasy
6.10.19 | Chotěboř - Č.Třebová | 4:7
10.11.19 | Č.Třebová - Chotěboř | 2:3
15.12.19 | Chotěboř - Č.Třebová | 4:6
2.2.20 | Č.Třebová - Chotěboř | 5:2
5.2.20 | Chotěboř - Č.Třebová | 5:2
9.2.20 | Č.Třebová - Chotěboř | 3:4
12.2.20 | Chotěboř - Č.Třebová | 3:2sn
Statistiky zápasu
Související články
Facebook

Fantastická výhra na ledě soupeře

Fantastická výhra na ledě soupeře
09.02.2020, Redakce Chotěboř
Přečteno: 1162x

 
3.kolo, neděle 9.2.2020, 17:00
Č.Třebová - Chotěboř 3:4 (2:1, 0:3, 1:0)
Branky a nahrávky: 1:14 Pažourek (Filip), 6:39 Veverka (Šejba),46:12 Filip (Křečan, Hemský) - 1:32 Činčila (Mendl), 25:35 Dvořák (Klofáč), 29:32 Dvořák – TS, 36:42 Mendl (Mašek) Rozhodčí: Vrba, Čížek – Padevět, Kis Vyloučení: 7:9 Využití: 0:1 V oslabení: 0:0 Diváci: 640 Zásahy brankářů: 36:26
Č.Třebová: Nimmerrichter (Vlk) – Holík, Velinský, Pažourek, Žouželka, Jemelka, Poul, Pražák – Fůzik, Plášek, Šejba, Veverka, Hemský, Prachař, Vaňo, Křečan, Král, Korhoň, Filip
Chotěboř: Pešek (Kulich) – Lacina – Klofáč, Kříž – Suchý, Mendl – Ludvík Jakub, Kopecký – Musílek, Mašek – Vlček – Ludvík Jaroslav, Dvořák – Svoboda – Eis, Vantuch – Hospodka Jan – Činčila, Březina

Chyběli : Novák – Jaroš, Kraučuk, Pecen, Hospodka Jakub

 

 Komentář

Začátek třetího zápasu se domácím vydařil, prakticky první střelu Filipa Pešek ztlumil sice betony, mezi nohama puk prošel a Pažourek kotouč již pouze dorazil do branky. Po chvilce se ale hra dostala do pásma Kohoutů, Mendl od modré vystřelil a Činčila dorážkou vyrovnal na 1:1. V 6 min. střílel do břevna Hemský. Kohouti šli do vedení v 7 min. když přes obránce střílel Veverka. V 8 min. spálil šanci Plášek, v 10 min. Korhoň. V 10 min. byl vyloučen Hemský a do šance se naopak dostali domácí. Ve 12 min. fauloval za hostující brankou Kříže rozjetý Veverka, kotouč byl v tu dobu na síti na brance, ani jeden sudí nenašel odvahu tento Veverkův nájezd potrestat. V 17 min. měl dobrou příležitost hostující Svoboda, ale netrefil branku. V 19 min. to zkoušel Mašek. Hosté v této části působili dost zakřiknutě, naopak domácích byl plný led.

Do druhé části nastoupilo zcela jiné hostující mužstvo. Na začátku byl vyloučen Jakub Ludvík, od modré střilel Velinský, ale Pešek kryl. Po chvíli šel na trestnou lavici Klofáč a domácí hráli 30 vteřin přesilovou hru 5:3, střílel pěkně Poul, hosté se ale ubránili a po návratu na led Klofáč ujel, vystřelil a Dvořák stav vyrovnal. Ve 30 min. fauloval Holík Dvořáka a ten z trestného střílení poslal hosty do vedení. Potom byli vzájemně vyloučeni Veverka s Křížem a hrálo se ve 4. Ve 36 min. šel na hanbu Pažourek a po minutě střílel Mašek, kotouč se odrazil od betonu brankáře a Mendl uklidil kotouč do prázdné branky a bylo ještě veseleji - 2:4. Závěr třetiny dost neunášeli domácí Veverka a Holík, na trestnou lavici po chvíli putoval také hostující Vlček.

Poslední část hry přinesla od začátku do závěrečného hvizdu sirény boj jako břitva, diváci se měli rozhodně na co dívat. Hosté měli výhodu přesilové hry při vyloučení Velinského. Ve 47 min. snížil stav domácí Filip, za další minutu zazdil vyrovnání Vaňo. Hosté se ubránili i když byl vyloučen Vantuch za sekání a následně po něm Jar. Ludvík za nedovolené bránění domácího brankáře, který tradičně nezklamal a zahrál pěkný herecký výkon. Domácí do konce zápasu stůj co stůj chtěli stav vyrovnat, hosté ale dobře bránili a Pešek chytil i nemožné, navíc útočníci podnikali rychlé výpady do otevřené obrany. V čase 59:42 vlétl do Klofáče Král, spadl a domácí měli možnost přesilové hry, odvolali brankáře, ale hostující hráči ubránili a mohli se s fanoušky radovat.

Smekám před celým mužstvem, po nevýrazné první třetině a důrazném pohovoru v kabině hráči zabrali a odvedli maximum, kdo za nimi dnes přijel, nemůže litovat. Fanouškům děkujeme.

Chotěboř se tak v sérii ujímá překvapivě, ale zcela zaslouženě vedení 2:1 a ve středu bude v domácím prostředí bojovat o otevření brány semifinále. Čeká je však velice těžká šichta a jak všichni víte, poslední krok je vždy nejtěžší, navíc Kohouti jsou velice kvalitním a hlavně zkušeným mužstvem a budou chtít sérii vrátit zpět do České Třebové.

Kdy jindy již na hokej přijít? Buďte všichni u toho a vytvořte prosím hráčům fantastickou kulisu, uvidíte, že budou bojovat a dřít, předem děkujeme.

TIP: sedací soupravy
 
 
 

© 2003-2020 Oficiální web HC Chotěboř & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS