30.10.13 | Hlinsko - Chotěboř | 4:5
18.12.13 | Chotěboř - Hlinsko | 7:4

Důležitá výhra proti Hlinsku

19.12.2013, Redakce Chotěboř

Chotěboř dokázala v zápase s Hlinskem získat další 3 body !

Důležitý zápas, který čekal na náš tým tuto středu dopadl v náš prospěch. Chotěboř porazila Hlinsko 7:4 a připisuje si důležité 3 body.

Začátek utkání nebyl pro domácí vůbec jednoduchý.Hokejisté Hlinska vědomi si svého postavení v tabulce,se museli co nejvíce tlačit dopředu a od úvodu Chotěboř sevřeli v obraném pásmu a v prvních deseti minutách je k ničemu nepustili.Rozhodujícím faktorem bylo to,že domácí tlak svým obětavým výkonem a skvělými zákroky gólmana Peška,ustáli a v druhé polovině první části dokázali třikrát skórovat a to Hospodka,Žemlička a Novotný.Ve druhé třetině už domácí ovládli ledovou plochu a postupně svůj náskok navýšili až na 6:1,kdy se trefil Kubát a dvakrát Hospodka.Do posledního dějství nastupovali domácí s vědomím vysokého vedení a přenechali soupeři iniciativu a ten domácí bohorovnost třikrát ztrestal svými góly během šesti minut a utkání zdramatizoval.Po oddechovém času se hra domácích zklidnila a svým čtvrtým gólem Hospodka definitivně zlomil odpor soupeře a Chotěboř už bez problémů dokráčela k vítězství.

Góly a asistence:Hospodka(Dvořák,Kubát), Žemlička(Kubát,Vácha), Novotný(Eis,Dvořák), Hospodka(Kubát,Vácha), Kubát(Dvořák), Hospodka(Eis,Dvořák), Hospodka(Dvořák,Eis).

19.kolo, středa 18.12.2013, 18:00
Chotěboř - Hlinsko 7:4 (3:0, 3:1, 1:3)
Chotěboř: Pešek - Krejčí, Vácha, Heřmanský, Hospodka, Kubát, Eis, Adamec, Hajšman, Piskač, Činčila, Novotný, Dvořák, Muller, Žemlička.
Hlinsko: Malý - Kavalír, Zadina, Spal, Šuvara, Bureš, Havelka, Černý, Wasserbauer, Sobotka, Tulis, Štěpánek, Ptáček T., Ptáček P., Šulc, Koželuh, Bláha, Makovský, Vondráček.