4.3.15 | M. Třebová - Chotěboř | 5:2

Do finále o Pohár V.M. postupuje M.Třebová

05.03.2015, Redakce Chotěboř
Přečteno: 2123x

Hokejisté Moravské Třebové potvrdili, že v domácím prostředí jsou úplně jiným týmem než na hřištích svých soupeřů.

Od začátku se hrálo na obou stranách ze zabezpečené obrany s minimem šancí a prakticky se čekalo na nějakou hrubku. Tu vytvořili bohužel hosté, když neustrážili na modré čekajícího Kučeru a ten prostřelil gólmana Peška. Do druhé třetiny vstoupili hosté s vyšší aktivitou a soupeře přehrávali a vytvořili si několik slibných šancí, jednu z nich proměnil Svoboda a vyrovnal. Domácím se podařilo ještě do přestávky v přesilovce nahozeným pukem od modré strhnout vedení na svou stranu. Hosté svou aktivní hru tlumili zbytečnými fauly a domácí začínali nabírat dech. V prvních 10.min. poslední části hosté vyrobili několik chyb v rozehrávce a domácím se podařilo tři z nich potrestat a definitivně rozhodnout utkání. V závěru ještě Chotěboř v přesilové hře upravila výsledek zásluhou Heřmanského. Chotěboř tak sehraje dvě utkání o 3.místo s Poličkou. První utkání je v neděli 8.3. od 17:00 v Chotěboři a druhé opět v neděli 15.3. v 17:00 v Poličce.

Góly a asistence: Svoboda(Dvořák), Heřmanský(Kraučuk).

3.SMF, středa 4.3.2015, 19:00
M. Třebová - Chotěboř 5:2 (1:0,1:1,3:1)
M. Třebová: Kyša - Pokorný, Maška, Kutmon, Faltus, Řehulka, Kvapil, Kršňák, Rosendorf, Schneider, Muselík, Čikl, Novák, Kučera, Prokop, Mička.
Chotěboř: Pešek - Heřmanský, Adamec, Eis, Petržílek, Svoboda, Fibikar, Hospodka, Ludvík T., Mašek, Dvořák, Veselý, Kadlec, Müller, Kraučuk, Vácha, Ludvík J.