30.1.13 | Kolín - Chotěboř | 9:1

Další debakl připravili Lvům kolínští Kozlové

01.02.2013, Redakce
Přečteno: 1677x

K o l í n - Vývoj zápasu jasně nastínily již úvodní minuty. V polovině první třetiny totiž domácí Kozlové vedli již 3:0. Za Chotěboř sice dokázal v patnácté minutě snížit David Kozlík, jenž se stahovačkou zbavil obránce a střelou na zadní tyč nedal Moravcovi šanci. To ale bylo ze strany hokejistů z Vysočiny vše. Pak totiž začali úřadovat jen domácí hráči, kteří do konce druhé periody nasázeli za Zvolánka celkem osm branek. Do závěrečné dvacetiminutovky se mezi tři tyče postavil Matěj Pešek, který sice dostal jeden gól, ale udržel na uzdě kolínskou touhu po desátém zásahu v kleci Lvů.

30.kolo, středa 30.1.2013, 18:00
Kolín - Chotěboř 9:1 (4:1, 4:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 5. Hanzl (Kadlec, Malý), 8. Šafránek (Ježek), 9. Kadlec (Nedbal, Malý), 19. Jankovský (Šafránek), 24. Vágner (Malý), 32. Šafránek, 34. Skokan (Morkes, Šifta), 40. Morkes (Šifta, Barták), 52. Malý (Vágner, Hanzl) - 15. Kozlík (Hemský). Rozhodčí: Jechoutek - D. Štětina, J. Štětina. Vyloučení: 5:3. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 490. Střely na branku: . Průběh utkání: 3:0, 3:1, 9:1.
Kolín: Moravec (41. Brázdil) - Nedbal, Hanzl, Barták, Pácal, Pýcha, Březina, Špringl, Chaloupka - Malý, Kadlec, Vágner - Morkes, Skokan, Šifta - Ježek, Šafránek, Jankovský - Pospíšil, Zumr, Cerk
Chotěboř: Zvolánek (41. M. Pešek) - Pecen, Brychta, Paták, P. Pešek, Sobotka, Eis, Zítka, Kováč, Hospodka, Kozlík, Dolinský, Kesner, Hemský, Havelka