Vzájemné zápasy
7.10.15 | Chotěboř - Č.Třebová | 3:4p
11.11.15 | Č.Třebová - Chotěboř | 2:4
Statistiky zápasu
Související články
Facebook

Chotěboř srazila Kohoutům hřebínky

Chotěboř srazila Kohoutům hřebínky
12.11.2015, Redakce Chotěboř
Přečteno: 2563x

K dalšímu zápasu KLM cestovalo mužstvo Chotěboře na led prozatímního lídra soutěže do České Třebové a domácí Kohouti věřili, že 3 body zůstanou doma

 
11. základní část, středa 11.11.2015, 18:30
Č.Třebová - Chotěboř 2:4 (1:0,0:2,1:2)

Branky a nahrávky:37 Petržílek (Hospodka, Krejčí), 38 Eis (Dvořák, Činčila Šimon), 44 Eis, 50 Dvořák


Vyloučení : 2:4

Využití: 0:0

V oslabení: 0:0


Zásahy brankářů : 32:60 !!!!

zásahy Peška-60, obdržené góly – 2, úspěšnost 96,78 %, odchytal 60 minut


Nejlepší hráči : domácí Č.Třebová – Veselý

hosté Chotěboř - Pešek, Eis

Č.Třebová: Nimmerrichter – Škvor, E. Veselý, Lesák, Fink, Poskočil, Krejnus – Hemský, Fúzik, Zadina – Šula, Jindřich, Fischer – Schejbal, Váně, Koranda.
Chotěboř: Pešek – Veselý, Krejčí, Heřmanský, Ludvík, Müller, Novotný - Dvořák , Činčila Šimon, Eis - Mašek, Hospodka, Petržílek – Adamec, Coufal, Činčila Benjamin
 

 Komentář

K dalšímu zápasu KLM cestovalo mužstvo Chotěboře na led prozatímního lídra soutěže do České Třebové a domácí Kohouti věřili, že 3 body zůstanou doma. Zvlášť, když ze zápisu před utkáním a při rozbruslení viděli, že k nim přijelo naše mužstvo v silně okleštěné sestavě. Pro pracovní či studijní zaneprázdnění a zranění chyběli Hamarič, Hajšman, Kadlec, Fibikar, Vácha, Kadlec, Kraučuk, Svoboda a Žemlička. Trenéři tak museli povolat několik juniorů a mužstvo mělo věkový průměr 22 let.

V první třetině se hrál vyrovnaný hokej, obě mužstva měla pár slibných šancí, hostující mladíci se postupně rozkoukávali. První branku zápasu vstřelil ve 14 min. domácí Zadina, který se ve středním pásmu dostal za záda našich obránců a zakončil svůj nájezd. Hostující Pešek kryl v této části 14 střel, domácí brankář 11.

Druhou část hosté necelou minutu dohrávali v oslabení. Dále se hrál rychlý hokej z obou stran, domácí silně přidali, leč nedokázali Peška překonat. A tak udeřilo na druhé straně, když ve 37 min. a 38 min. nejdříve Petržílek a po něm Eis překonali domácího brankaře. To byl těžký úder pro domácí chasu. Do kabin se šlo za stavu 1:2, zásahy brankářů 14:22.

Kohouti hnáni publikem v poslední části prostě museli se stavem něco udělat, byl jich plný led a na Peška se valil jeden útok za druhým, ale Peša držel jako žula a přiváděl domácí k zoufalství. Když ve 44 min opět Eis ujel a dal na 1:3, bylo s Kohouty zle. Ve snaze zápas vyrovnat, začali v rozehrávce kupit chyby a tak je ve 49 min. potrestal Dvořák a na tabuli svítilo 1:4 pro hosty. A přišel zákonitě další tlak domácích. Chotěboř se však semkla a všichni hráči dřeli jako koně, byli podporováni vynikajícím Peškem, který čaroval, dokázala tak i posledních 10 min. odolávat náporu domácích. Ti stihli již jen v 59 min. upravit výsledek Schejbalem na konečných 2:4. Pešek měl v zápase neuvěřitelných 60 zákroků !!!! Klobouk před ním dolů.

Toto vítězství při vší úctě k hráčům, nečekal asi nikdo a jsou to zlaté 3 body, které by bylo dobré potvrdit v neděli doma, kdy hostíme od 17 hod. Poličku. Všichni jste zváni.

TIP: sedací soupravy
 
 
 

© 2003-2020 Oficiální web HC Chotěboř & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS