25.10.17 | Chotěboř - M. Třebová | 5:4p
4.2.18 | M. Třebová - Chotěboř | 2:1p
7.2.18 | Chotěboř - M. Třebová | 1:5
11.2.18 | M. Třebová - Chotěboř | 2:1

Chotěboř opouští čtvrtfinále play off se vztyčenou hlavou

11.2.2018, Redakce Chotěboř

Čtvrtfinále opouštíme sice již po třech zápasech, ale s hlavou vzhůru.

ČF2, neděle 11.2.2018, 17:00
HC Slovan Moravská Třebová - HC Chotěboř 2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 22:04 Langr (Kobza, Kolařík), 34:32 Kolařík (Duba, Pavlovský) - 46:38 Hlídek (Dvořák) Rozhodčí: Kareš - Kolář, Gregar Vyloučení: 6:5 Využití: 0:0 V oslabení: 0:0 Diváci: . Zásahy brankářů: 26:41
HC Slovan Moravská Třebová: Galuška (Turek) - Rajnoha, Kolařík, Hradil, Bednařík, Kovařík - Kobza, Pěcha, Faltus, Langr, Řehulka, Fibrich, Duba, Schneider, Muselík, Čikl, Janošek, Pavlovský
HC Chotěboř: Pešek Matěj (Hamarič) - Vácha, Ludvík Jakub, Klofáč, Mašek Patrik, Mendl - Hlídek, Vlček, Mašek Petr, Eis, Svoboda, Dvořák, Nguyen, Křesťan, Kraučuk, Žemlička, Hospodka

Chyběli : Pešek Tomáš, Bušek, Musílek, Krejčí, Havel, Činčila B.

Ve třetím utkání čtvrtfinále play off KLM odehrála Chotěboř v Moravské Třebové opět dobré utkání, v brance jako tradičně vyčníval vynikající Matěj Pešek a i ostatní hráči zaslouží za dnešní výkon pochvalu. Škoda, že výkony z obou těchto venkovních zápasů hráči nepředvedli před svými fanoušky v domácím prostředí ve středu.

Čtvrtfinále tak opouštíme sice již po třech zápasech, ale s hlavou vzhůru.

Soupeři patří sportovně poblahopřát k postupu do semifinále, zrovna tak patří veliký dík všem našim fanouškům, kteří za mužstvem přijeli do Třebové na oba zápasy a hráče po celou sérii neúnavně povzbuzovali.

Nyní je stále o co hrát, naše mužstvo bude hrát o pohár Vladimíra Martince a začne zřejmě přímo v semifinále ve středu 28.2. v domácím prostředí. Bude záležet, která další mužstva budou vyřazena ze čtvrtfinálových bojů a jak dopadne předkolo play off o pohár Vladimíra Martince.