13.9.17 | Chrudim - Chotěboř | 9:2
24.9.17 | Chotěboř - Chrudim | 2:2
30.9.18 | Chrudim - Chotěboř | 3:1
4.11.18 | Chotěboř - Chrudim | 2:4

Chotěboř hledá nadále střelce …..

04.11.2018, Redakce Chotěboř

10.kolo, neděle 4.11.2018, 17:00
HC Chotěboř - HC Chrudim 2:4 (2:1, 0:0, 0:3)
Branky a nahrávky: 6:23 Svoboda (Lacina), 7:53 Kraučuk (Jaroš) - 6:09 Novák (Kišš, Kalous), 40:55 Kalous (Polák Ondřej), 51:04 Novák (Machač, Polák Jan), 58:14 Haltuch (Kišš) Rozhodčí: Čížek - Louda, Bohuněk Vyloučení: 7: 9 Pecen - Chotěboř OT, Hudec - Chrudim OT Využití: 1:1 V oslabení: 0:1 Diváci: .220 Zásahy brankářů: 30:40
HC Chotěboř: Pešek (Hamarič) - Pecen, Ludvík Jaroslav, Jaroš, Lacina, Ludvík Jakub, Skotar, Musílek - Mašek, Vlček, Dvořák, Vantuch, Svoboda, Kraučuk, Žemlička, Hospodka, Jelínek, Březina

Chyběli : Suchý, Mendl, Krejčí, Kopecký, Hlídek, Činčila, Málek, Eis

HC Chrudim: Cvrček (Chalupa) - Pilař, Hudec, Burkoň, Budinský, Seidler, Urban, Machač, Klement, Kalous - Polák Jiří, Polák Jan, Polák Ondřej, Dobiáš, Haltuch, Novák, Karásek, Kišš

K dalšímu utkání přijela Chrudim, domácí museli řešit změny hlavně v obraně, neboť ta se z poloviny téměř rozpadla absencí třech hráčů. Chotěboř začala bojácně a s velikým respektem, v 7 min. šla tak Chrudim do vedení, když využila přesilovou hru. Domácí se však rychle oklepali a během necelých dvou minut skóre otočili. Na konci třetiny se ale museli bránit dvojnásobné přesile hostů, ale obětavě oslabení ubránili, když hlavně Mašek schytal dvě bolestivé pumelice.

V prostřední části domácí hráli 3 přesilovky, leč zakončení končilo vesměs na hrudi Cvrčka. Nejinak tomu bylo i v poslední části, kdy Cvrček měl 23 zásahů. Domácí dřeli dál jako koně, ale branky dávala bohužel Chrudim a kdyby se hrálo do rána, branku by snad domácí hráči nedali.

Co dodat na závěr? Hokej se musel divákům i přes prohru líbit, leč opět nás zradilo zakončení a přesilové hry.

Veliké díky patří divákům, ve středu přijďte od 18:30 hod. znova, hostíme Skuteč.