24.10.18 | Hlinsko - Chotěboř | 4:3p

Chotěboř derby nezvládla

28.11.2018, Redakce Chotěboř

17.kolo, středa 28.11.2018, 18:30
HC Chotěboř - HC Hlinsko 2:4 (1:0, 0:2, 1:2)
Branky a nahrávky: 16:40 Vlček (Hlídek), 47:08 Mašek (Dvořák) - 35:34 Vlček (Chvojka), 39:12 Pazourek (Plachý), 52:02 Plachý (Homola, Vácha), 59:58 Chvojka (Beneš) Rozhodčí: Kareš - Pošvář, Padevět Vyloučení: 2:4 Využití: 0:0 V oslabení: 0:0 Diváci: 200 Zásahy brankářů: 43:40
HC Chotěboř: Pešek (Hamarič) - Pecen, Jaroš, Suchý, Mendl, Krejčí, Ludvík Jakub, Ludvík Jaroslav, Musílek - Mašek, Vlček, Hlídek, Dvořák, Svoboda, Kraučuk, Žemlička, Hospodka, Vantuch

Chyběli : Lacina, Kopecký, Jelínek, Skotar, Eis

HC Hlinsko: Saifr (Gregor) - Beneš, Sobotka, Vácha, Vlček, Tulis, Zdražil, Chvojka, Homola, Cejpek, Králíček, Hron, Brebera, Plachý, Pazourek, Havel, Pelán

Do důležitého utkání nevstoupili domácí správnou nohou, od začátku bylo znát, že se hraje o hodně. Hlinsko bylo v první části lepším mužstvem, leč branku vstřelili domácí, když se po krásné přihrávce Hlídka trefil Vlček.

V druhé třetině domácí hru vyrovnali, zahodili však slibné šance, Hlinsko vychytal Pešek, ale na vše nestačil. Po dvou chybách v rozehrávce ve vlastní třetině hosté toto dokázali potrestat.

V poslední části domácí stav sice vyrovnali, hosté však po chvíli šli opět do vedení, domácí se ze všech sil snažili, ale na tento stav již nedokázali reagovat, naopak hosté pečetili vítězství střelou do prázdné branky. Domácím nelze upřít bojovnost, ale dnes vyhrálo lepší mužstvo.

Tímto si domácí velice zkomplikovali boj o první šestku, naděje však umírá poslední a nezbývá nic jiného, než se pokusit vyhrát v neděli na ledě Litomyšle a čekat na ostatní výsledky. Dost v tabulce i napoví páteční dohrávka Litomyšl - Hlinsko.