9.10.19 | Chrudim - Chotěboř | 2:0
13.11.19 | Chotěboř - Chrudim | 0:1
5.1.20 | Chrudim - Chotěboř | 05.01.2020

Bez branek se vyhrát nedá

13.11.2019, Redakce Chotěboř

13.kolo, středa 13.11.2019, 18:30
HC Chotěboř - HC Chrudim 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 24:43 Novotný (Polák Jan, Štěpánek) Rozhodčí: Kukeně – Louda, Pilný Vyloučení: 2:4 Využití: 0:0 V oslabení: 0:0 Diváci: 200 Zásahy brankářů: 42:30
HC Chotěboř: Kulich ( Pešek ) – Kříž – Suchý, Mendl – Jaroš, Ludvík Jakub, Mašek – Vlček – Březina, Musílek – Svoboda – Činčila, Vantuch – Hospodka Jan – Hospodka Jakub

Chyběli : Novák - Lacina, Kopecký, Ludvík Jaroslav, Pavlas – Dvořák, Kraučuk, Jelínek, Pecen

HC Chrudim: Cvrček Dominik ( Ament ) – Hejl, Burkoň, Machač, Pilař, Urban, Kalous, Klement – Koreček, Novotný, Karásek, Polák Ondřej, Novák, Haltuch, Cvrček David, Štěpánek, Kišš, Dobiáš, Felcman, Polák Jan, Plch

Z nedělní vítězné sestavy se museli omluvit hned 4 hráči, soupiska tak musela čítat změny. Chrudim hrála od první minuty celoplošný hokej, založený na rychlém bruslení a důrazu. Domácí se před Cvrčka moc nedostávali, působili zakřiknutě a na jejich hokejkách bylo hodně nepřesností. Kulich musel zasahovat 16x, Cvrček 7x.

Ve druhé části šli ve 25 min., když Polák Jan se Štěpánkem rozebrali domácí obránce a Novotný posunul puk již jenom do prázdné brány. Zhruba od 30 min. se konečně hra vyrovnala, ale Chotěboři se vyrovnat nepodařilo.

Poslední třetina nabídla opět jenom a jenom boj z obou stran, Chrudim byla však přece jenom dnes lepším mužstvem a proto si odváží všechny body.

V neděli cestuje mužstvo na led do Lanškrouna, kde nás v žádném případě nečeká na malém hřišti nic lehkého a pokud hráči nepřidají na nasazení, důrazu a hlavně nezlomí střelecké prokletí, budeme se opět trápit.

Divákům děkujeme za podporu.