V poslední domácí přípravě fotbalová prohra

15.09.2019, Redakce Chotěboř

přát. 3, neděle 15.9.2019, 18:00
Chotěboř - Humpolec 1:2 (0:0, 0:2, 1:0)
Branky a nahrávky: 46:16 Činčila (Vantuch, Vlček) - 32:53 Dvořák (Jelínek Zbyněk), 35:41 Rubner (Daňhel) Rozhodčí: Krejčí – Bláha, Kejř Vyloučení: 4:6 Využití: 1:2 V oslabení: 0:0 Diváci: 75 Zásahy brankářů:
Chotěboř: Kulich – Lacina, Ludvík Jakub, Kříž, Mendl – Mašek, Vlček, Jelínek, Vantuch, Hospodka Jan, Činčila, Březina, Svoboda, Kopecký

Chyběli : Pešek, Suchý, Pavlas, Pecen, Dvořák, Kraučuk, Málek, Musílek

Humpolec: Machotka (29:49 Šťastný) – Daňhel, Hurda, Zadina, Jelínek Zdeněk, Motl, Rubner, Dolejš, Hynek, Brychta, Dvořák, Jelínek Martin, Kulík, Hendrych, Prokop

K poslednímu domácímu přípravnému utkání přijelo další mužstvo hrající stejnou soutěž, ale v Jihočeském kraji.

Domácí nastoupili bez 5 nemocných hráčů, další 3 se museli omluvit, hrát nemohli ani junioři, kteří hráli svůj mistrovský zápas.

Odehrál se zápas s dobrým a důrazným soupeřem, branky diváci viděli až ve druhé části, ale obě v domácí síti, když hosté trestali vždy při přesilových hrách. V poslední části se hra místy zbytečně přiostřila, domácí vstřelili branku rovněž z přesilové hry, ale ačkoliv to v závěru zkoušeli v 6 hráčích, srovnat stav již nedokázali.

Mrzí mě nízká divácká návštěva, zřejmě na úkor pěkného počasí.

Fanouškům děkujeme za podporu. Nyní nás čekají dva přátelské zápasy na hřištích soupeřů, ve středu 18.9. ve Světlé n. S. a ve středu 25.9. v Chocni, první mistrovský zápas bychom měli odehrát na domácím v neděli 29.9. se Skutčí, ale vše bude možná úplně jinak, víc budeme vědět oficiálně v průběhu týdne.