13.9.17 | Chrudim - Chotěboř | 9:2
27.2.19 | Chotěboř - Chrudim | 1:3
3.3.19 | Chrudim - Chotěboř | 4:0
5.3.19 | Chotěboř - Chrudim | 3:5

Chotěboř v prvním semifinále vítězí v Chrudimi

24.02.2019, Redakce Chotěboř

SF1, neděle 24.2.2019, 17:00
Chrudim - Chotěboř 1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 28:18 Koreček (Kubal) - 22:08 Činčila (Březina), 26:18 Svoboda (Mašek, Hlídek) Rozhodčí: Kratochvíl, Kukeně - Havel, Schaffer Vyloučení: 5:5, Plch - Chrudim 5+OK Využití: 0:0 V oslabení: 0:0 Diváci: 375 Zásahy brankářů: 37:38
Chrudim: Cvrček Dominik (Chalupa) - Pilař, Burkoň, Budinský, Javůrek, Urban, Machač, Klement - Polák Jiří, Polák Jan, Dobiáš, Novotný, Novák, Karásek, Cvrček David, Kubal, Štěpánek, Kišš, Koreček, Plch, Polák Ondřej
Chotěboř: Pešek (Rulf) - Lacina, Pecen, Mendl, Suchý, Krejčí, Ludvík Jakub, Musílek, Ludvík Jaroslav, Jaroš - Mašek, Vlček, Hlídek, Dvořák, Svoboda, Kraučuk, Březina, Hospodka Jan, Činčila, Hospodka Jakub

Chyběli : Hamarič, Kopecký, Vantuch, Jelínek, Málek (Skotar, Eis, Žemlička)

První část přinesla pro oči diváků velice rychlý a přímočarý hokej, kdy obě mužstva si vytvořila gólové šance, ale brankáři byli proti. …Hosté byli domácím více než vyrovnaným soupeřem.

V druhé části se již diváci dočkali branek, když hosté šli po krásných akcích do dvoubrankového vedení. Po chvíli zahodil tutovku Dvořák a krátce po něm i Vlček. Chrudim se dočkala branky po nedorozumění hostujícího brankáře s obránci. Chotěboř začala potom hrát hurá hokej a občas zapomínala na zadní vrátka. V 35 min. mohl stav srovnat domácí Kišš, kterému při trestném střílení kotouč přeskočil hokejku.

Poslední třetinu Chrudim začala velikým náporem, ale hostující hráči se překonávali v nasazení, bojovnosti a obětavosti. Co prošlo, pokryl brankář Pešek.

Když se Chrudim připravovala k dalšímu náporu, nechal se vyloučit na 5 min. Plch, po chvíli i zbytečně Klement současně s hostujícím Lacinou a hosté závěr zápasu zvládli.

Dnes diváci viděli pěkný zápas a byl tou nejlepší pozvánkou na středu do Chotěboře, kde se začíná v 18:30 hod. U tohoto by jste neměl nikdo jednoznačně chybět, jste srdečně zváni.

Veliké díky patří všem hostujícím fanouškům, kteří nás dnes přijeli podpořit a dále hlavně těm, kteří nám všem připravili do kabiny velice chutné občerstvení po zápase, klobouk dolů.