10.10.18 | Světlá nad S. - Chotěboř | 2:3p
14.11.18 | Chotěboř - Světlá nad S. | 6:4
3.2.19 | Světlá nad S. - Chotěboř | 3:4p
6.2.19 | Chotěboř - Světlá nad S. | 2:1sn
10.2.19 | Světlá nad S. - Chotěboř | 3:0
13.2.19 | Chotěboř - Světlá nad S. | 3:1

07.02.2019, Redakce Chotěboř
Přečteno: 958x

ČF2, středa 6.2.2019, 18:30
Chotěboř - Světlá nad S. 2:1sn (0:0, 0:0, 1:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 58:40 Vlček (Pecen) - 54:24 Šíma (Včela Petr, Blažek) Rozhodčí: Kratochvíl, Rulíček - Holeček, Plch Vyloučení: 6:10, Chotěboř - Krejčí 5+OK, Světlá - Bradáč OT, Šíma OT Využití: 0:1 V oslabení: 0:0 Diváci: 550 Zásahy brankářů: 44:26
Chotěboř: Pešek (Hamarič) - Lacina, Pecen, Mendl, Suchý, Krejčí, Ludvík Jakub, Ludvík Jaroslav, Jaroš, Musílek - Mašek, Svoboda, Březina, Činčila, Hospodka Jan, Hospodka Jakub, Málek, Dvořák, Vlček, Hlídek

Chyběli : Kopecký, Vantuch, Kraučuk, Jelínek (Skotar, Eis, Žemlička)

Světlá nad S.: Folvarský (Zvolánek) - Svoboda, Piskač, Bradáč, Včela Ondřej, Šíma, Kořínek, Fibikar - Kohout, Blažek, Včela Petr, Dolínský, Petržílka, Doležal Jaroslav, Doležal Jakub, Kopecký, Špatenka, Přibyl Jiří

Aleš Kraučuk - trenér : Už před začátkem série jsem říkal, že zápasy budou vyrovnané a top se dnes opět potvrdilo. V první třetině nám scházel pohyb a Světlá byla lepším mužstvem, ale nás opět podržel brankář Pešek.

Ve druhé části jsme hru vyrovnali a měli jsme tam gólové šance, které jsme bohužel neproměnili.

V poslední části nás Světlá chvílemi zatlačila a zaslouženě šla do vedení, my jsme ale ukázali nesmírnou bojovnost, která nás zdobí celou sérii a ve hře bez brankáře jsme dokázali stav vyrovnat.

V prodloužení jsme udělali dva zbytečné fauly a tím jsme se museli bránit 2 min. 3:5. Kluci ale ukázali opět nesmírnou bojovnost a oslabení jsme ubránili.

V samostatných nájezdech se ukázala šikovnost našich hráčů a umění brankáře Peška.