3.10.18 | Skuteč - Chotěboř | 6:8
7.11.18 | Chotěboř - Skuteč | 8:3
9.12.18 | Chotěboř - Skuteč | 1:5
13.1.19 | Skuteč - Chotěboř | 0:2

Všechny body vezeme i ze Skutče

13.01.2019, Redakce Chotěboř

4.kolo, neděle 13.1.2019, 17:00
Skuteč - Chotěboř 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 27:48 Dvořák (Svoboda, Suchý), 46:04 Dvořák (Hlídek) Rozhodčí: Veselý - Kalina, Hájek Vyloučení: 3:5 Využití: 0:0 V oslabení: 0:0 Diváci: 100 Zásahy brankářů: 50:22
Skuteč: Dostál (Vokoun) - Hudec, Lenoch Patrik, Bouška, Kmoníček, Lenoch Šimon, Zoulík, Vařejčko, Zelinka, Kusý, Janoušek, Štursa, Voldán, Vágner, Klusoň, Boháček, Jiruška
Chotěboř: Pešek (Rulf) - Lacina, Pecen, Suchý, Mendl, Krejčí, Ludvík Jakub, Musílek - Vlček, Mašek, Kraučuk, Dvořák, Svoboda, Hlídek, Březina, Vantuch, Hospodka Jan, Činčila

Chyběli : Hamarič, Kopecký, Skotar, Jelínek, Málek, Žemlička, Eis

K dalšímu utkání jsme cestovali do Skutče a předem se počítalo s tím, že domácí nedají svoji kůži rozhodně lacino, a budou tvrdě bojovat, což se také potvrdilo.

Po bezbrankové první třetině hosté uzamkli Skuteč ve druhé části v jejím pásmu a Dostál se měl co ohánět, ale dlouhou dobu držel …. Ve 28 min. však musel lovit kotouč po střele Dvořáka a za tuto část měl dalších 22 zásahů. Někteří domácí hráči se ke konci třetiny ze všech sil věnovali spíš tomu, aby trefili protihráče, 3 vteřiny před zazněním klaksonu se negativně ukázal Šimon Lenoch, který bez puku zcela zbytečně fauloval Činčilu.

V poslední třetině hosté dobře kombinovali a domácí místy nevěděli kde jsou, přesto se nadále snažili hlavně z brejků dostat před Peška a vyrovnat. Když ve 48 min. Dvořák zvýšil na 0:2, začal místy boj o zdraví hostujících hráčů. Skuteč měla v závěru zápasu možnost přesilové hry, ale nedostala se ke střele.

Všechny body a nezranění hráči tak putují do Chotěboře.

Divákům, kteří nás přijeli podpořit děkujeme a sérii venkovních zápasů zakončíme příští neděli v Chocni.