24.11.13 | Chotěboř - Chrudim | 4:3
29.1.14 | Chrudim - Chotěboř | 5:2
2.2.14 | Chotěboř - Chrudim | 6:3
4.2.14 | Chrudim - Chotěboř | 3:5

První duel v playoff vyšel lépe domácím

26.01.2014, Redakce Chotěboř

Chotěboř v domácím čtvrtfinále nakonec porazila Chrudim až v prodloužení a vybojovala důležitéprvní vítězství.

Chotěboř v domácím čtvrtfinále nakonec porazila Chrudim až v prodloužení a vybojovala důležité první vítězství.

Výhra se ale vůbec nerodila jednoduše.Soupeř po úniku od 5. minuty vedl,dobře bránil a výborně bruslil.Domácí se dlouho nemohli před gólmanem hostů prosadit.Ve 13.min.se prosadil tvrdou střelou od modré Heřmanský a nakonec se štěstím procedil puk do brány mezi betony gólmana a vyrovnal.Chotěboř od té chvíle vyrovnala hru,ale bohužel jiné šance neproměnila.Ve druhé části hosté opět vedli,když dorazili do brány volný puk na brankovišti.Snaha domácích o vyrovnání však byla neúspěšná.Vyrovnání přišlo až 3.min.před koncem z hole Dvořáka.Chvíli poté chytil Pešek trestné střílení po faulu domácích.Po 60.min.vyrovnaného stavu následovalo prodloužení a v něm rozhodl v čase 62:50 Kubát.Hosté v poslední části už nebyli tak aktivní a zjevně bránili jednogólový náskok,to se jim ale nevyplatilo.

1ČF, neděle 26.1.2014, 17:00
Chotěboř - Chrudim 3:2p (1:1, 0:1, 1:0 - 1:0)
Chotěboř: Pešek, Novák - Ludvík, Fibikar, Krejčí, Vácha, Heřmanský, Kadlec, Hospodka, Kubát, Eis, Pokorný, Hajšman, Každan, Piskač, Novotný, Dvořák, Činčila.
Chrudim: Ament, Chalupa - Švadlenka, Polák, Formánek, Dobiáš, Brychta, Dvořák, Novák, Novotný, Cvrček, Budínský, Seidler, Ondráček, Langr, Urban, Kišš, Zrůst, Holub, Vacek, Vích, Brožek.

Goly a asistence : Heřmanský ( Kubát), Dvořák (Kubát, Hospodka ), Kubát (Fibikar).