24.11.13 | Chotěboř - Chrudim | 4:3
4.2.14 | Chrudim - Chotěboř | 3:5

Zasloužené vítězství v Chrudimi 7:1

19.01.2014, Redakce Chotěboř

Chotěboř,se ziskem tří bodů v dnešním utkání,posunula na čtvrté místo v tabulce po základní části.

Souboj mezi dnešními soupeři bude pokračovat i v následujícím playoff.Dnešní vítězství posunulo Chotěboř o bod před Chrudim a v neděli 26.1.v 17:00 budou jako domácí začínat Chotěboř.Utkání výsledkově vypadá jednoznačně,ale vůbec se nerodilo lehce.Od začátku domácí výborně bruslili a do žádných vyložených příležitostí nás nepouštěli.V sedmé min.jsme zásluhou Heřmanského sice vedli,ale za deset vteřin domácí bleskově odpověděli a srovnali.Zlom v utkání nastal v polovině duelu,kdy hosté během dvou minut třikrát skórovali a vyhnali domácího gólmana na střídačku.Postupně se trefili:Kubát,Dvořák a Ludvík T.Chotěboř zasadila domácím ve druhé části ještě jeden direkt zásluhou Heřmanského a Chrudim byla psychicky na dně.Do třetí části však domácí vrhli všechny síly a hosty sevřeli v pásmu.Obětavě a s nasazením hrající Chotěboř udržela vedení a především tradičně podržel gólman Pešek.Odpor definitivně zlomil poté skórující Hospodka a svůj hattrick dovršil dnes výborný Heřmanský.

Góly a asistence:Heřmanský(Kubát,Ludvík T.), Kubát(Ludvík T.), Dvořák, Ludvík T.(Kubát,Heřmanský), Heřmanský(Eis,Kadlec), Hospodka(Kubát,Ludvík T.), Heřmanský.

26.kolo, neděle 19.1.2014, 17:00
Chrudim - Chotěboř 1:7 (1:1, 0:4, 0:2)
Chrudim: Ament, Chalupa - Švadlenka, Polák, Formánek, Dobiáš, Vích, Dvořák, Novák, Novotný, Cvrček, Budínský, Seidler, Ondráček, Langr, Urban, Kišš, Zrůst, Holub, Slavík, Turčáni, Brožek.
Chotěboř: Pešek, Novák - Ludvík J., Krejčí, Heřmanský, Kadlec, Hospodka, Dvořák, Eis, Hajšman, Každan, Piskač, Kubát, Činčila, Ludvík T., Novotný.