20.11.13 | Litomyšl - Chotěboř | 1:4
15.1.14 | Chotěboř - Litomyšl | 8:4

Chotěboř jasně přehrála Litomyšl

15.01.2014, Redakce Chotěboř

Po celé utkání měli domácí převahu a kontrolovali výsledek.Od začátku bylo jasné kdo chce vyhrát dnešní duel.

Hosté se sice ujali vedení,ale ještě v první třetině Chotěboř,zásluhou Eise,Hospodky a Kubáta,strhla vedení na svou stranu.Již v první minutě druhé části doklepával do prázdné brány opět Kubát a bylo všem zúčastněným jasno,kdo získá tři body.Po něm se trefili také Dvořák,Žemlička a svůj hattrick dokonal Kubát.Hosté stačili jen korigovat skóre ojedinělými výpady.Na důraznější odpor dnes ale neměli.V poslední části se na každé straně zapsali do statistik už jen po jednom zásahu,za domácí to byl Pokorný ač faulovaný v leže uklidil puk za záda hostujícího gólmana a upravil stav na 8:4.

Góly a asistence:Eis(Kadlec,Pokorný), Hospodka(Kubát,Žemlička), Kubát(Žemlička,Ludvík), Kubát(Krejčí,Heřmanský), Dvořák(Krejčí), Kubát(Hospodka,Ludvík), Žemlička(Kubát), Pokorný(Krejčí).

25.kolo, středa 15.1.2014, 18:00
Chotěboř - Litomyšl 8:4 (3:2, 4:1, 1:1)
Chotěboř: Novák, Šimek - Ludvík, Heřmanský, Kadlec, Krejčí - Žemlička, Hospodka, Kubát - Eis, Dvořák, Pokorný - Hajšman, Piskač, Mašek.
Litomyšl: Štarman - Dospěl, Kosejk, Skalník, Dvořák, Jankovský, Fink, Vágner, Švec Štěpán, Peška, Krutina, Drobný, Vomočil.

Góly a asistence: Eis (Kadlec, Pokorný), Hospodka (Kubát,Žemlička), Kubát (Žemlička, Ludvík), Kubát (Krejčí,Heřmanský), Dvořák (Krejčí), Kubát (Hospodka, Ludvík), Žemlička (Kubát), Pokorný (Krejčí).