15.11.13 | Světlá nad S. - Chotěboř | 7:1
2.3.14 | Světlá nad S. - Chotěboř | 3:1
5.3.14 | Chotěboř - Světlá nad S. | 1:7
9.3.14 | Světlá nad S. - Chotěboř | 4:3sn

Bojovnost lvů přinesla vítězství proti Světlé

09.01.2014, Redakce Chotěboř

Bojovnost lvů a neutuchající snaha zvítězit dovedla naše nejstarší k famóznímu vítězství 5:4 nad Světlou.

V první třetině vše vypadalo, že Světlá silně přehraje naše hráče a bude se radovat z vítězství. Díky prvnímu gólu už v 1. minutě se dostala Světlá do vedení. Díky golům ve 13. a 19. minutě ( oba Hospodka ) se nám podařilo první třetinu vyhrát 2:1.

Druhou třetinu opět začala Světlá tlačit a podařilo se jim vyrovnat ve 25. minutě a poté zvýšit na 3:2 ve 28. minutě. Lvům se nepodařilo tuto třetinu vstřelit žádný gól.

Třetí třetinu se nám podařilo ve 45. minutě vyrovnat na 3:3 díky střele Hajšmana z kruhu. Avšak radost netrvala dlouho a Světlá ve 46. minutě zvyšuje na 4:3. Ve 49. minutě se podařila výborná přihrávka Heřmanského na Hospodku přes celé hřiště a ten po samostatném úniku srovnává na 4:4. V čase 54:57 se podařilo nejmladšímu hráči dnešního večera, Benjaminu Činčilovi, vstřelit vítězný gól na 5:4. Díky výborným zákrokům Matěje Peška, který zmařil mnoho tutových šancí Světlé se již podařilo toto vítězství udržet a získali jsme nejcenější 3 body této sezóny.

Goly a asistence : Hospodka ( Ludvík T.), Hospodka ( Kubát), Hajšman ( Kubát ), Hospodka ( Heřmanský ), Činčila.

23.kolo, středa 8.1.2014, 19:00
Chotěboř - Světlá nad S. 5:4 (2:1, 0:2, 3:1)
Chotěboř: Pešek - Ludvík J., Fibikar, Heřmanský, Kadlec, Hospodka, Kubát, Eis, Adamec, Hajšman, Piskač, Ludvík T., Muller, Činčila, Mašek.
Světlá nad S.: Koubský, Zvolánek - Včela O., Šíma, Venc, Blažek M., Svoboda, Bancíř, Blažek P., Včela P., Kůrka, Doležal Jakub, Doležal Jaroslav, Špatenka, Kopecký, Dolinský, Štros, Kubát, Šudoma, Křišťan, Žák