11.9.12 | Chotěboř - Pardubice | 7:5
10.11.13 | Chotěboř - Pardubice | 2:3
4.1.14 | Pardubice - Chotěboř | 3:5

V sobotním utkání v Pardubicích vítězně

05.01.2014, Redakce Chotěboř

Druhý den po utkání v Chocni zajížděli naši hokejisté na led Pardubic.

Soupeř ZH Pardubice je v tabulce KLM hned za Chotěboří.Průběh utkání tomu však nenapovídal.Hosté od začátku udávali tempo a svého soupeře k ničemu nepouštěli.V první části si vytvořili třígólový náskok zásluhou Dvořáka,Hospodky a Kadlece.Ve druhé části hosté zbytečnými fauly pustili soupeře do hry a jim se podařilo dvěma přesilovkovými trefami korigovat nepříznivý stav.Naštěstí hosté přidali také dva zásahy (Krejčí a Dvořák)a vrátili tak Chotěboři tříbrankový náskok.V záverečné části už hosté hráli s taktikou především neinkasovat,dostavila se únava z utkání s Chocní,to však neudrželi a dvě minuty před koncem inkasovali.Více domácí už nestihli.

Góly a asistence:Dvořák(Eis), Hospodka(Kubát,Heřmanský), Kadlec(Novotný), Krejčí(Dvořák), Dvořák(Eis).

22.kolo, sobota 4.1.2014, 19:00
Pardubice - Chotěboř 3:5 (0:3, 2:2, 1:0)
Pardubice: Čaladi, Truhlář - Rejzek, Tesner, Ludvík, Lubina, Fousek, Procházka, Kubelka, Jindřich, Sodomka, Vlasák, Šejba, Čapek, Šejba Martin, Procházka Lukáš, Pniok.
Chotěboř: Pešek - Fibikar, Krejčí, Heřmanský, Adamec, Každan, Eis, Dvořák, Hajšman, Kubát, Kadlec, Hospodka, Piskač, Ludvík Tomáš, Novotný.