3.11.13 | Chotěboř - Ledeč nad S. | 11:1
22.12.13 | Ledeč nad S. - Chotěboř | 1:4

Z Ledče vezeme 3 body po utrápené výhře

23.12.2013, Redakce Chotěboř

Chotěbořští hokejisté přivezli z Ledče nad Sázavou povinné 3 body.

Chotěbořští hokejisté přivezli z Ledče nad Sázavou povinné 3 body.Bylo to tak utrápené vítězství 4:1 .

Bohužel se hosté přizpůsobili domácí hře a neměli tak jasnou převahu,kterou vyjadřují body v tabulce.Na vítězství se především podepsala zkušenost a vyzrálost,ne bojovnost a nasazení.Nemalým faktorem byla i špatná kvalita ledu,což spíše nahrávalo domácímu týmu.Ve čtrnácté minutě první části se nám podařilo vstřelit dva góly,zásluhou Žemličky a Pokorného,to však bylo vše až do posledního dějství,kdy hned po osmnácti vteřinách zvýšil Žemlička na 3:0.V oslabení 3 proti 4 hosté inkasovali a vítězství pojistil dvě minuty před koncem Pokorný.Chotěboř odehrála utkání v tréninkovém tempu vědomi si vzájemného postavení obou soupeřů v tabulce.

Góly a asistence:Žemlička(Hospodka,Kubát), Pokorný(Eis,Heřmanský), Žemlička(Hospodka,Kubát), Pokorný(Kadlec).

20.kolo, neděle 22.12.2013, 17:00
Ledeč nad S. - Chotěboř 1:4 (0:2, 0:0, 1:2)
Ledeč nad S.: Holec - Hrabaň, Bernard, Vala, Vála, Velecký, Poledne, Zadražil, Bernard Petr, Brýdl, Krajíček, Dudák, Cíp, Beneš, Štěpán, Didiáš, Převor.
Chotěboř: Pešek - Fibikar, Krejčí, Heřmanský, Kadlec, Hospodka, Kubát, Eis, Pokorný, Hajšman, Každan, Piskač, Novotný, Dvořák, Žemlička.

Goly a asistence : Žemlička ( Hospodka, Kubát), Pokorný ( Eis, Heřmanský), Žemlička ( Hospodka, Kubát), Pokorný (Kadlec)