24.10.13 | Polička - Chotěboř | 1:10
12.12.13 | Chotěboř - Polička | 5:3

Chotěboř porazila Poličku

13.12.2013, Redakce Chotěboř

Sestava:Pešek, Novák -Ludvík, Fibikar, Heřmanský, Krejčí, Vácha, Hospodka, Dvořák, Eis, Pokorný, Hajšman, Každan, Piskač, Adamec, Kubát.

17.kolo, čtvrtek 12.12.2013, 19:00
Chotěboř - Polička 5:3 (1:0, 3:1, 1:2)
Chotěboř: Pešek - Ludvík, Fibikar, Heřmanský, Krejčí, Vácha, Hospodka, Dvořák, Eis, Pokorný, Každan, Hajšman, Piskač, Adamec, Kubát.
Polička: Šauer - Tobiáš V., Máša, Havlíček, Hejtmánek, Pospíšil, Jindra, Fúzik, Mahel, Cik, Boháček, Šedý, Šimon, Škarýd, Szilva, Tobiáš Jiří, Vacek, Klíma.

Chotěboř stále ještě v nekompletní sestavě porazila Poličku a získala velmi důležité 3 body v boji o finálivou osmičku. Bez zraněných Svobody a Kadlece a s hráči po nemoci,kteří nemohli odjet do Chocně a především s Kubátem,který pouze zkoušel,kdy bude moci naplno hrát.Především jemu se povedl comeback s plnou parádou a zaznamenal hattrick.Utkání s Poličkou rozhodli dva zkušení matadoři,již zmiňovaný Kubát a Pokorný.Jejich góly rozhodly o tom,že body zůstaly v Chotěboři. Góly a asistence:Pokorný(Vácha), Kubát(Každan), Kubát(Pokorný), Pokorný(Kubát), Kubát(Pokorný).