4.2.14 | Chrudim - Chotěboř | 3:5

Lvi dokázali obrátit zápas a zvítězit !

24.11.2013, Redakce Chotěboř
Přečteno: 3250x

Chotěbořští Lvi dokázali otočit skóre ve svůj prospěch a díky tomu získali další 3 body.

Nedělní večer nabídl divákům v Chotěbořské Aréně velice vyrovnané utkání. První kolo základní části dohrávali Lvi proti celku z Chrudimi.

V první třetině se soupeři oťukávali a první gól padl do sítě domácích v 7. minutě, kdy se trefil Holub. Více gólů v této třetině nepadlo i když šancí bylo na obou stranách dost.

Druhá část zápasu byla na góly atraktivnější. Nejprve se ve 29.minutě díky gólu Kišše podařilo Chrudimi zvýšit na 2:0. Chotěboř se trefila ve 33. minutě gólem Kadlece po přihrávce od Hajšmana. Bohužel o minutu později opět Chrudim zvyšuje na 3:1 a pro nás začíná být skóre alarmující. Naděje vysvitla v 39. minutě kdy Chotěboř snížila na 2:3 po parádní akci Svobody.

Poslední část zápasu začala ještě lépe než si ji kdo mohl představit. 49 sekund po začátku třetiny je srovnáno na 3:3 zásluhou Dvořáka. Ve 46. minutě pak Hospodka obrací na 4:3 pro domácí a před námi je těžký úkol, udržet vedení na naší straně. Hosté se na konci třetiny pokoušeli srovnat, když odvolali brankaře. Ve stejnou chvíli je také vyloučen náš hráč a hrajeme ve čtyřech proti šesti, Pešek, ale za své záda už žádný gól nepustil a zápas skončil 4:3 pro Chotěboř.

Goly a asistence : Kadlec ( Hajšman), Svoboda ( Pokorný, Vácha), Dvořák ( Pokorný, Vácha), Hospodka.

13.kolo, neděle 24.11.2013, 17:00
Chotěboř - Chrudim 4:3 (0:1, 2:2, 2:0)
Chotěboř: Pešek, Novák - Ludvík J., Fibikar, Krejčí, Vácha, Heřmanský, Kadlec, Hospodka, Eis, Pokorný, Hajšman, Každan, Piskač, Svoboda, Novotný, Dvořák.
Chrudim: Ament, Chalupa - Brychta, Vích, Polák, Formánek, Dobiáš, Hudec, Dvořák, Novák, Novotný, Cvrček, Budínský, Seidler, Ondráček, Langr, Závodník, Kišš, Zrůst, Holub.