20.11.13 | Litomyšl - Chotěboř | 1:4
15.1.14 | Chotěboř - Litomyšl | 8:4

Lvi vybojovali důležité 3 body v Litomyšli !

20.11.2013, Redakce Chotěboř

Málokdo možná čekal, že Chotěboř dnes doveze body z Litomyšle. Zejména díky neúplné sestavě a doplnění hráčů z juniorky. Není se čemu divit. Ze 12ti hráčů, kteří odjížděli na tento zápas jich je 6 z juniorů.

Hned v úvodu zápasu jsme však soupeři ukázali, že jsme nepřijeli zápas pouze odehrát. Výborně pracovala jak obrana, tak napadání v útoku. První ovoce tento styl hry přinesl v čase 4:24 kdy se trefil Hajšman po přihrávce Svobody. Soupeř dokázal odpovědět až v čase 10:27, kdy se trefil domácí Jankovský a skóre bylo vyrovnané. Ne však na dlouho, protože odpověď přišla o 50 sekund déle, kdy se podařilo dostat kotouč za záda golmana opět Hajšmanovi. Na tento gól přihrával Krejčí, který měl tento zápas veledůležitou roli kapitána družstva, kterou zvládl na jedničku. Netrvalo dlouho a Hajšman dokonal svůj hattrick, když v čase 13:57 zvyšuje na 3:1 pro hosty.

Třetí třetina se mnoho nelišila od druhé. Opět mnoho šancí na obou stranách, ale bez golu. V čase 51:55 se domácím podařil únik na naší bránu, dojíždějící Krejčí fauloval a bylo nařízeno trestné střílení, které však domácí hráč neproměnil. Náš čtvrtý a poslední gól padl v čase 59:58 kdy domácí zkoušeli power play. Trefil se Mašek po přihrávce Svobody.

Všem hráčům, kteří na tento zápas odcestovali patří velké díky za jejich výkon !

Goly a asistence : Hajšman (Svoboda), Hajšman ( Krejčí), Hajšman ( Krejčí, Novotný), Mašek ( Svoboda)

12.kolo, středa 20.11.2013, 18:30
Litomyšl - Chotěboř 1:4 (1:3, 0:0, 0:1)
Litomyšl: Štarman - Dospěl, Kosejk, Lustyk, Skalník, Dvořák, Pavlák, Jankovský, Fink, Vágner, Fajfr, Švec M., Švec Š., Uhlíř, Velehradský, Hynek, Peška, Sokol, Drobný, Jirmásek.
Chotěboř: Pešek - Novotný, Krejčí, Musílek, Kadlec. - Ludvík, Svoboda, Každan, Piskač, Hajšman, Muller, Mašek, Turek.

Hned v úvodu zápasu jsme však soupeřovi ukázali, že jsme nepřijeli zápas pouze odehrát. Výborně pracovala jak obrana, tak napadání v útoku. První ovoce tento styl hry přinesl v čase 4:24 kdy se trefil Hajšman po přihrávce Svobody. Soupeř dokázal odpovědět až v čase 10:27 kdy se trefil domácí Jankovský a scóre bylo vyrovnané. Ne však na dlouho, protože odpověď přišla o 50 vteřin déle, kdy se podařilo dostat kotouč za záda golmana opět Hajšmanovi. Na tento gól přihrával Krejčí, který měl tento zápas veledůležitou roli kapitána družstva, kterou zvládl na jedničku. Netrvalo dlouho a Hajšman dokonal svůj hattrick, když v čase 13:57 zvyšuje na 3:1 pro hosty. Ve druhé třetině soupeř zvýšil tlak, ale nepodařilo se mu žádná změna, o všechny akce protihráče se postarala obrana a nebo výtečný Matěj Pešek, který výborně zachytal. Třetí třetina se mnoho nelišila od druhé. Opět mnoho šancí na obou stranách, ale bez golu. V čase 51:55 se domácím podařil únik na naší bránu, dojíždějící Krejčí fauloval a bylo nařízeno trestné střílení, které však domácí hráč neproměnil. Náš čtvrtý a poslední gól padl v čase 59:58 kdy domácí skoušeli power play. Trefil se Mašek Petr po přihrávce Svobody.